LANGUAGES

MENU
Nábor Aff's → Hledám oblíbené blogy
Dotazy pro adminku

Srpen 2008

Odpovědi I.

28. srpna 2008 v 12:20 | Angelika |  Já a můj život
1. Jak dlouho strávíš nad tímhle blogem? Abych pravdu řekla, tak většinu času, co jsem na počítači, tak jsem na blog.cz. Samozřejmě dělám i jiné věci, třeba do školy apod.
2. Jak dlouho se mu denně věnuješ? Kolik času na něm strávíš? To záleží na náladě. Když mám chuť a nálada, tak opravdu se blogu věnuji, ale pokud ne, tak si přečtu jen komentáře a ani na ně třeba neodpovím.
3. Máš nějakou denní chviličku nebo máš rozdělený čas přímo pro blog? Nebo to bereš hopem? Jak jsem napsala v předešlé odpovědi, tak to záleží na mé náladě, ale i taky na tom, jak dlouho jsem třeba na počítači nebo jestli jsem unavená.

4. Jsi závislá na počítači? Abych pravdu řekla, tak jsem byla a to strašně. Klidně jsem na něm strávila celé dny a noci, ale teď? Možná trochu ještě jo, ale dokážu bez něj vydržet.
5. Jaký máš názor na My Chemical Romance? Proti MCR nim nic nemám. Nevadí mi a ani nejsem jejich úplná Fanynka. Líbí se mi od nich pár písniček, mám i kamarádku ze školy, která je poslouchá a vycházíme spolu skvěle.
6. Dneska jsem četla článek v Bravu, byl o příběhu fanynky Tokio Hotel, která má dokonce vytetovaná jméno "Bill". Myslíš, že bys to taky byla schopná udělat, třeba na důkaz toho, jak Billa obdivuješ, nebo se ti prostě líbí jejich hudba a tohle vůbec neřešíš? Já jsem ho taky četla. Abych pravdu řekla, tak jsem o tom tolikrát uvažovala. Ale neudělám to. Už kvůli tomu, že je to na celý život.

7. Jaký názor máš na Tokio Hotel? Abych pravdu řekla, tak ze začátku jsem šílela z každé fotky, z článku atd. A teď to beru spíš víc "uvolněněji", prostě je mám ráda. Ale to, že je mám moc ráda, tak nezapomínám i žít.
8. Sleduješ Olympiádu? Jestli jo, který sport konkrétně? Provozuješ sama nějaký sport? Já osobně nesleduji OH, nemám na to vůbec čas a tohle mě nějak nebere. Prostě to nesnáším. Já se maximálně v telce podívám na fotbal, ale jinak vůbec. Jinak jsem hrála házenou. Ale někdy si zahraji fotbal, basket nebo florbal.
9. Jaký styl je ti nejsympatičtější a proč? Asi EMO, ale líbí se mi i Scene. Nevím, proč zrovna EMO, když by ze mě mohla být i rockerka nebo punkerka. Prostě se mi to líbí.

10. Co posloucháš za hudbu? Nejčastěji poslouchám rock a někdy si poslechnu i pop.
11. Sbíráš nějaké věci? Nic nesbírám.
12. A jaký názor máš na Good Charlotte?:-) Podle mě jsou dobří, ale neposlouchám je.

13. Jsi oblíbená nebo tě nemá spoustu lidí rádo? Já bych spíš řekla, že mě mají lidi rádi. Nechci, aby to vyznělo, jako že jsem namyšlená nebo tak. Ale oblíbená nejsem, nepatřím mezi ty oblíbený lidi ve třídě.
14. Jaká je tvoje úplně nejoblíbenější písnička? Jejich opravdu mnoho.
15. Jaký je tvůj nejoblíbenější film? Jich je taky hodně, například nějaké komedie.

16. 3 věci, které by sis vzala s sebou na pustý ostrov? Asi knížku, papír s tužkou a mobil.
17. Z čeho máš největší strach? Největší strach? To já ani sama nevím, asi z toho, že selžu.
18. Chtěla by ses podívat do Finska? Rozhodně ano, Finsko je moje oblíbená země.

19. Jak často máš dobrou náladu? Záleží jak kdy, ale většinou ano.
20. Těšíš se na SŠ? Ano, celkem ano. Ale jsem z toho docela i nervózní.

Fialová je super

23. srpna 2008 v 20:29 | Angelika <333 |  Já a můj život
mojeduse.blog.cz
Ahoj,

trošku to zkrátím. Jsem strašně unavená, protože jsme byly u babičky v Pohořelicích a oslavovali jsme mamčiny a tetiny narozeniny, jsem brzo vstávala a pak jsme tam jeli. Já jsem se tam tolik přecpala, že asi rok nebudu jíst. Jinak nic nového. Teda jo.


Jsem se vlastně nepochlubila, co jsem dělala včera. Po 2 měsících jsem konečně viděla kamarádku. Jsem se k ní stavila, minulý týden malovali její pokoj. Má ho fialový a má nové oblečení a dekoraci pokoje.

Museli jsme obě za Kubou, tak jsme tam švihali, nemyslete si zase něco perverzního, jo? Jelikož mě Kačka už dávno pozvala na kofolu, tak jsme šli i s Kubou do Tennisky. Jelikož já kofolu nepiji a chtěla jsem zapůsobit na Kubu, tak jsem si objednala Frisko a pak jsem šla domů. Ale stejně to nepomohlo.


Angelika <333

Bleskovka 40 KONEC

21. srpna 2008 v 15:28 | Angelika <333 |  Bleskovka
mojeduse.blog.cz
 1. Napiš 5 věcí na L
 2. Napiš 4 jména na P
 3. Napiš 3 celebrity
 4. Napiš 2 zvířata
 5. Co na diplom?

Evžen Oněgin

21. srpna 2008 v 13:01 | Angelika |  Knihkupectví

Hrdinou je představitel vzdělané šlechty, který v životě nezná nic než nudu. Odmítá lásku ušlechtilé dívky, zabije v souboji svého přítele, bloudí po Rusi i po světě, ale nikde nenalézá smysl života. Když se po letech vrací domů, znovu se setká s Taťánou jako manželkou carského důstojníka a vzplane k ní pozdním citem, je však odmítnut. V lyrických pasážích je zakotvena básníkova životní zkušenost, jeho vlastenectví, úvahy o problémech ruského života i jeho kritický názor na soudobou společnost.

Školní výlet 2008

14. srpna 2008 v 10:45 | Angelika |  Fotografie
I když pozdě, ale lepší pozdě než-li nikdy. Pod perexem najdete fotky ze školního výletu v Želeticích. Článek najdeš Zde.

Citáty 0.4

4. srpna 2008 v 16:57 | Angelika |  Citáty a motta
 • Lepší zemřít ve stoje, nežli žíti na kolenou.
 • I housenka musela bojovat, aby se z ní stal motýl.
 • Dokud dýchám žiji, a dokud žiji, budu bojovat, abych mohla dýchat.
 • Život je boj. A bojovat se musí.
 • Život je boj a my můžeme buď zemřít nebo pokračovat v boji.
 • Hvězdy září proto, aby si každý jednoho dne našel tu svou.
 • Těžké je mlčet, když cítíš bolest.
 • Jak je možné, že i když mi nikdo nerozumí, tak mě mají všichni rádi?
 • Správně vidíme jen srdcem, co je důležité, je očím neviditelné.
 • Važte si toho co máte, protože je pozdě vážit si toho, co jste měli.

Děcka jsou otravní

2. srpna 2008 v 21:11 | Angelika |  Já a můj život
mojeduse.blog.cz
Od 27.07. do 02.08. 2008 jsem byla na soustředění v Meziříčku s mladšími žáky jako instruktorka. Bylo to tam super až na pár neshodností, ale to je soukromé a nechtěla by jsem to takto řešit. Myslím si, že se to tam všem líbilo a bylo to fajn.

Jinak se mám docela dobře. Jenom mám od komárů a různých mušek poďobané nohy. A levou mám oteklou. A těch pár modráků a odřenin nestojí za řeč. Docela jsem i unavená a ospalá. Jinak jsem přijela ve zdraví a bez nehod či úrazů.

Jinak jsem se naučila jeden country tanec. Na tuhle písničku jsme ji tancovali. Prostě super song. Jsem se na tom songu stala závislá. Určitě se Vám zalíbí. I když je starší, ale super.