LANGUAGES

MENU
Nábor Aff's → Hledám oblíbené blogy
Dotazy pro adminku

Červenec 2009

Teplotní vedra!

17. července 2009 v 20:33 | Angelika <333
Ahojky všem,

dneska jsem se málem zbláznila. Celý den jsem trčela doma a k tomu ty vedra! Mě málem šiblo. Já by jsem šla ven - aspoň by jsem si mohla zapálit a uklidnit, jenže jsem se musela balit do Chorvatska. A když jsem byla už zbalená, tak se mi už nikam nechtělo, protože by jsm se musela vysprchovat, namalovat a bylo už pozdě.

Ale stejně mám pocit, že nejsem vůbec zbalená. Dobrou noc... Angelika <333

Report z Masters of Rock 2009

16. července 2009 v 14:10 | Angelika <333 |  Já a můj život

Jelikož to bude asi opravdu dlouhý článek, tak nepočítám, že si to někdo přečte. Až na pár opravdu věrných lidí, kteří ví o čem mluvím a zajímá je to. A ti ví, o kom mluvím.
A omlouvám se za chyby, psala jsem to ve spěchu.

Takže, aby jsem to trochu zkrátila. Do Vizovic jsme jeli už ve středu, protože ve čtvrtek je tam největší nával. Ten příjezd přeskočím, stejně není nijak zajímavý. Ale aby jsem to upřesnila, tak tam nás nakonec bylo přes 20. Tak rozsáhlá parta. Polovinu lidí jsem viděla poprvé, takže jsem si s nimi neměla ani co říct, ale to se potom vsáklo.

Ale vůbec jsem se nevyspala, jelikož můj trochu trhlí strejda vůbec nespal a chlastal. A ráno všechny budil. Docela sranda.

Co vím, tak ve čtvrtek hráli docela dobře In Extremo. Já jsem na nich nebyla, ale z toho areálu to šlo slyšet až na horu. My jsme se šli podívat až na Rage, Nightwish a potom tam byl Shaman a Orchestr - ti byly prý taky dobří. Aby jsem pravdu řekla, tak Rage nezklamali ani nepřekvapili. Čekala jsem to od nich.

A od 23:00 hráli Nightwish - když to řeknu na plnou hubu, tak mi to neuvěříte. To byl fakt PROPADÁK. Hudba byla fakt úžasná jako vždy, ale ta zpěvačka?! TRAPAS. Takový trapas si udělala. Kdyby místo ní zpívala nějaká puberťačka Šmoulíky, tak to vyjde nastejno. Opravdu si nevymýšlím, ale bylo to hrozné. A to tam říkali všichni. 3 - 4 písničky a musela jsem jít pryč. Na to jsem se nemohla dívat.

Když si poslechnete písničky staženou z internetu, tak jsou 100x lepší. A to většinou písně na živo jsou lepší. U Nightwish s Anett to bylo naopak. Jak říkám, hudba opravdu skvělá.. ale ten hlas? Nestíhala to. Nedokázala to uzpívat na živo. Nechci jí jenom nadávat, že to prostě neuzpívala. Je pravda, že já by jsem to nedokázala taky. Uznávám, že se snažila. A to opravdu, ale snažení někdy není všechno. Za to má můj obdiv, ale opravdu se mi to nelíbilo.

Pro ukázku jedno video:


Jestli někdo bude i tak tvrdit, že to uzpívala, tak nemá asi hudební sluch. Nightwish mě opravdu zklamali. A to jsem se na ně tak těšila! Vydržela jsem tam být v tom areálu hodinu. Pak jsem si šla lehnout do stanu.

Jo a ještě jedna taková zajímavost: Ten první večer (ve středu) tam všude chodilo 5 borců a každý měl na tričku napsaný jedno písmeno ze slova HOVNO. A po všech to tam řvali. A rozšířilo se to natolik, že pokud jste šli z areálu nahoru do kempu a zařvali jste HOVNO, tak se ze všech stran se ozývalo HOVNO. Nejlepší bylo, když jste šly z posledního koncertu, tak jako kdyby šla vlna, která pořvává HOVNO. A z těch stanů se to ozývalo též. Moc jsem se tomu smála. Ale aby jsem řekla, tak nejdřív to bylo opravdu vtipné, pak to bylo blbé a nakonec to bylo už fakt trapné!

Cituji jednoho pána: "Šel jsem spát s HOVNEM, usínal jsem s HOVNEM a ráno jsem se probouzel s HOVNEM. HOVNO bylo všude!"

Druhý den jsem se vyspala, ale bylo mi vedro. Už ani nevím, co jsem celý den dělala. Ale těšila jsem se na večer, protože hráli DEATHSTARS! Ale před tím hráli Edguy, ti byly skvělí.
Ale moc mi to neříkalo, přes den jsem těm kapelám nevěnovala moc pozornost. Ale Death Angel, Kataklysm a Korpiklaani byly celkem slušní.

Ale aby jsem se dostala k Deathstars. Jelikož "hrací" čas měli 01:00 - 02:00 (nakonec ještě přidávali a hráli až do půl třetí ráno!), tak tam nebylo tolik lidí. Jsem stála u pódia. A málem jsem umírala orgasmem. Tohle bylo to nejlepší z celého MOR 09'. Cat byl tak "šukézní". Sexista jeden úchylní, takhle v noci v zimě dohánět holky k orgasmům. Málem mi vypadli oči z ďůlků! Asi v půli koncertu se začal vysvlíkat. Nakonec si vysvlíkl tričko. Prostě něco nádherného - když miluješ, není co řešit. Aby jsem po pravdě řekla, tak jsem se do nich opravdu zamilovala, až když jsem je viděla na živo!

Ale nejvíc mě naštvali s autogramiádou. Ve 21:00 do 21:30 měli mít autogramiádu a oni ji nějak přesunuli nebo úplně zrušili! Takže místo Dethstars měli autogramiádu Edgay! Tím mě fakt naštvaly!! Jinak tady 2 odkazy, kde se Cat vysvlíkal:
Takže do rána nakonec jsem zůstali jen já, Jirka (byla mi mírně zima, tak mi Jirka půjčil svoji koženou bundu (GENTLMENI nevymřeli!) - jemu zima nebyla a zjistila jsem, že se mi až moc líbí, tak si ji pořídím taky), strejda a Věrka. Jsme brzo ráno stáli u stanů a pili jsme červené víno.. A pak jsme začali pít i vodku. Jirka se totálně ožral. Nebýt mě, tak ani nevleze do stanu. Já jsem nakonec šla spát taky.

Pak jsem se do areálu dostala až na Axxis a Crucified Barbara - samí holky a hráli fakt skvěle! Pak jsem se šla ožrat. A co bylo dál fakt nevím. A radši to vědět nechci. Jediný, co si opravdu moc dobře pamatuji bylo, že jsem zvracela. 2x! :D Chlast na pár dní už nechci ani vidět.

Druhý den byl takový pohodový. Většina lidí se začala balit. Já se strejdou jsme jeli až v pondělí. A Ostraváci (známí z Ostravy) jeli už po posledním koncertě - Europe. Na ty jsem fakt s nimi zapařila. Bylo to vyčerpávající.

Letní něžnosti

5. července 2009 v 15:10 | Angelika <333 |  Knihkupectví

Gymnazistka Simona je opakem své samotářské sestry Kamily. Zatímco ta se utápí v depresích způsobených nepřijetím na žádnou z vysněných vysokých škol, mladší a extrovertní Simona si užívá léta plnými doušky. Ráda tancuje, chodí do společnosti, ráda se baví, má kolem sebe kamarádky i spoustu kluků. Vůbec nevadí, že prázdniny kromě pár dní strávených na rockovém festivalu tráví pracovně - brigádničí celé léto. A není to léto ledajaké - pro Simonu zlomové, nabité událostmi, zážitky a především láskou, pro Kamilu pak přímo osudové. Ačkoli jsou sestry povahově rozdílné, jedno mají společné - chtějí milovat a být milovány, přestože jejich představy o lásce se různí. Nový román vypráví o hledání a nalezení, vzletech i pádech, touhách a snech, poznání i zasvěcení, a také o tom, že láska umí být něžná i krutá zároveň.

Řetězec

4. července 2009 v 9:34 | Angelika <333 |  Řetězce
Co si myslíš o..?

Škola >> Každý má asi stejné pocity, myšlení apod. - Škola je děs! Ale ten, kdo si to myslí je jen nedospělí a nezmoudřel. Pozdě bycha honiti. Škola je základ života, i když na ni každý kašle, tak v životě bude litovat. Pokud ale je tak dostatečně chytrý, že studuje a jde si za svým cílem, tak ho čeká kariera.

Užívej si mládí

1. července 2009 v 19:22 | Angelika <333 |  Já a můj život
mojeduse.blog.cz
Hyvää iltaa,

jak se jinak všichni máte? Já docela fajn. Dá se říci.
Blog.cz mě pořád nějak štve, ale to už nějak neřeším. Původně jsem chtěla napsat nějaký dlouhý smysluplný článek, ale nemůžu.

Bylo nás pět

1. července 2009 v 16:38 | Angelika <333 |  Knihkupectví

Půvabná vyprávění o dobrodružstvích pěti nezbedných chlapců z malého českého městečka, psaná formou dětského deníku kupeckého synka Petra Bajzy.

Klukovskýma očima viděný rok na maloměstě připomíná všechny sezónní dospělé i dětské zábavy, životní styl i hierarchii obyvatel malého města za první republiky. Kouzelná kníž
ka, napsaná v době okupace, byla zároveň i autorovým posledním dílem a našla velkou odezvu mezi čtenáři všech kategorií.