LANGUAGES

MENU
Nábor Aff's → Hledám oblíbené blogy
Dotazy pro adminku

Leden 2010

Vyhrála jsem v tombole

24. ledna 2010 v 18:53 | Angelika <333 |  Já a můj život
mojeduse.blog.cz
Ahoj,

vím, že jsem dlouho nenapsala a zanedbávala jsem Vás, ale neměla jsem čas a už vůbec ne náladu.

Včera jsem byla na plese v Brněnských Ivanovicích. Podle mého názoru ples v Domašově byl lepší. Ale zase včera jsem vyhrála v tombole. A víte, co jsem vyhrála? Kytku v květináči!

Nemám co říct, takže se Vám ještě ozvu.

Dobrou noc...
.. Angelika <333

P.S. Fotky nemám, protože jsem si doma zapomněla paměťovou kartu do foťáku, ale ten foťák jsem samozřejmě nezapomněla.

Poznala jsem prince na bílem koni?

17. ledna 2010 v 13:37 | Angelika <333 |  Já a můj život
Zdravím Vás,

předem chci jen zase (a opět je to pravda) připomenout, že na mé opožděné články si budete muset zvyknout. Minulí týden jsem byla na plese v Domašově. Bylo to celkem fajn, poznala jsem pár nových lidiček a celkem jsem si to i užila. A poznala jsem tam Petra.

Je zvláštní, že teď jsem strašný milovník plesů, protože jsem to odmala nesnášela. Příští týden jdu na další ples, který bude v Brněnských Ivanovicích. Další týden v pátek pořádá naše škola ples a hned v sobotu pořádáme náš sborový ples. Pak v únoru mě čeká další ples a v březnu pořádá ples zase moje základka, takže tam by jsem se chtěla jít podívat taky. Pak sem hodím všechny fotky z těch plesů (ale s tím nepočítejte, protože buď zapomenu foťák nebo paměťovou kartu do foťáku), ale kdyby jste chtěli vidět i mé jiné (neupravené) fotky, tak je naleznete zde.

To je vše, co jsem Vám chtěla napsat. Užívám si víkendu. Je mi fajn a doufám, že nemáte žádný stres. Přejí krásný zbytek víkendu.

Vaše Angelika <333
P.S. S Billem v posteli.. Amen :D

Shrnutí Vánoc a všeho kolem toho

10. ledna 2010 v 16:41 | Angelika <333 |  Já a můj život
mojeduse.blog.cz

Vítám Vás na mém blogu v novém roce.

Vím, že tyto články píši vždy opožděně, ale mně se nikdy do toho nechce. Ale vždy si musím nechat pár dní na rozmyšlenou, pak to stejně napíši úplně jinak.

Abych jsem pravdu řekla, tak jsem si opravdu oddychla, když začali vánoční prázdniny. Mohla jsem se vyspat a konečně jsem měla čas na věci, které jsem během školy třeba nestíhala. Ale jen přečíst knihu jsem nestačila. Mně se do toho nechtělo a byla jsem velmi zaneprázdněna.

Jako každý rok před Vánocemi je vždy shon, nervozita, stres a plno lidí kdekoli. Pak přijde ten očekávaný den a najednou je tu večer a rozbalování dárků.. Pak je co? Klid? Ticho? Odpočinek? NE! Začíná další shon, nervozita, stres a plno lidí kdekoli, protože začínají povánoční slevy. A je tu dalších pár dní na návštěvy příbuzných apod. A najednou nevíte, kde budete na Silvestra, protože už klepe na dveře a skončíte s nejlepším kamarádem venku se šampaňským a v kapsách máte pár prskavek a rachejtlí. A při té nejhorší smůle skončíte doma a k tomu se pohádáte s rodinou, takže máte zkažený Silvestr a Nový rok.

Většina z nás se opila do němoty i přes to, že tento Silvestr nebyl až tak moc jásavý. A s kocovinou se léčila po zbytek víkendu doma. A to už začínal další shon, nervozita, stres a škaredé počasí. Všichni šli do školy nebo práce, takže měli celý víkend zkažený představou, že budou muset jít do školy či práce. A tímto týdnem začali snad největší (tohle neberte až tak moc vážně) slevové akce během roku. A k tomu začal tento týden sněžit, proto většina dětí byla možná smutná, že nemohli blbnout na sněhu o Vánocích. Ale i přes to si ten sníh užili nejvíce než kdo jiný, protože dospělí lidé měli s tím jen problémy.

Moje Silvestrovské a Novoroční přání bylo, aby se mi stalo v nejbližší době něco opravdu hezkého. Začínám na to opravdu věřit, protože se mi něco hezkého opravdu stalo a jsem šťastná.

Závěrem chci jen říct, že byste se měli na všechen stres vykašlat a buďte rádi, že někoho máte. Jiní na tom tak dobře nejsou, takže si všeho a všech važte, protože až to ztratíte, tak to už mít nebudete.

19:27 - EDIT: Jak už jsem napsala, život je svině a měli byste si všeho vážit a taky si vychutnávat každý okamžik, protože se nebude opakovat. A tady je důkaz, že ten život je na hovno a měla jsem pravdu: rozešli jsme se s mým přítelem. Nechci to nějak rozebírat. A to jsem chtěla o něm napsat článek, jak jsem s ním šťastná a přidat naši fotku.

Vaše bezradně zamilovaná Angelika <333

Řetězec

8. ledna 2010 v 15:29 | Angelika <333 |  Řetězce
Chtěla bys vrátit minulost? → Jak kdy. Určitě by jsem chtěla spoustu věcí změnit, ale jak se říká: Všechno špatné je pro něco dobré.. Myslím, že něco na tom bude.
Myslíš si, že umíš správně nakládat se svým časem? → To asi opravdu ne.. Nebo já vlastně ani nevím.
Věříš tvrzení, že "čas jsou peníze" ? → Tak to si nemyslím.
Myslíš, že je na světě spravedlnost? → Ne. Svět je nespravedlivý.
Jsi věřící? → Ne a taky nikdy nebudu.

Marilyn Manson - fotky knihy

2. ledna 2010 v 16:29 | Angelika <333 |  Fotografie
Asi by jsem si měla nafackovat. I když pozdě, ale přeci.
Před 3 měsíci mi máma koupila k narozkám knihu Marilyn Manson: Dlouhá trnitá cesta z pekla.