LANGUAGES

MENU
Nábor Aff's → Hledám oblíbené blogy
Dotazy pro adminku

Únor 2010

Citát

24. února 2010 v 19:55 | Angelika <333 |  Citáty a motta
mojeduse.blog.cz
Voníš víc než jarní růže, už mi nikdo nepomůže, chci být s Tebou ve dne, v noci, mít Tě celou ve své moci. Žít s Tebou až do skonání, toužím po Tvém zavolání.

Zdroj her-world.blog.cz

Jde se do školy aneb..

22. února 2010 v 21:50 | Angelika <333 |  Já a můj život
Ahoj,

i přes to, že jsem se poslední dobou věnovala blogu více než předešlé týdny, tak jsem nenapsala ani kousek řádku. Nechtělo se mi psát článek o ničem.

Od středy jsem byla nemocná a zítra jdu do školy. Nechce se mi. Už jen proto, že jsem chodila spát po půlnoci a dřív neusnu.

Tato fotka je z pláže v Chorvatsku. Už ani nevím, jak se jmenuje to město (už to vím - Solaris). Jen jsem se chtěla ozvat.

Angelika <333

Řetězec

20. února 2010 v 23:52 | Angelika <333 |  Řetězce
1. Co znamená Vaše přezdívka a proč jste si založili blog?
Angelika <333 - Nemá to až nějaký velký význam. Jen když jsem si založila blog, tak to byla prní přezdívaka mého jména. A v té době jsem měla docela v oblibě filmy Angelika. Jiná význam to nemá.
A proč jsem si založila blog? Jen z nudy... Pak jsem se stala závislačka. :D

Nemoc útočí

20. února 2010 v 13:58 | Angelika <333 |  Já a můj život
Ahoj,

vím, že poslední dobou to tady flákám a návštěvnost tomu odpovídá. Od středy jsem nemocná, ale v pondělí jdu do školy. Je to celkem "vopruz" někdy chodit do školy, protože poslední dobou se dějí divné věci. A tím myslím, že lidé se mění.

Ale i přes to mám teď šťastné období. Nechtěla jsem to zase nějak přehánět, aby to nezmizelo jako pára nad hrncem. Doufám jen, že to bude ten pravý milující přítel.

Posledních pár dní se aspoň necítím tolik osamocena. Někteří lidé mi byly tak blízcí, ale čas je zrádný jako pes. A teď? Hledám ztracenou duši, 2. část mé samé (či duše). Moji spolčenou DUŠI, sakra už! Nikdy to není takové jaké to bylo. Ani to nebude takové, jaké si to představujeme. My si to vylepšujeme, ale pravda je pravý opak.

Těmito přiblblými kecy jsem chtěla jen říci to, že užívat by jsme si měli každou chvíli, protože už nikdy se to nevrátí.

BTW: Mohla by jsem konečně dopisovat povídky, že? A taky by jsem mohla přepsat povídku, kterou jsem už napsala, protože stojí za pendrek a mohla by být lepší.

Angelika <333

Tento měsíc 3 roky...

13. února 2010 v 19:50 | Angelika <333 |  Informace
Ahoj,

teprve teď jsem si uvědomila, že tento měsíc to jsou 3 roky od vzniku tohoto blogu. Už nevím přesně, který den, protože jsem články promazávala atd., ale mám takový pocit, že to bylo 2. února. Jen jsem chtěla vyzdvihnout trochu té slávy blogu. Zase blábolím.

Zatím se mějte, Angelika <333.

Nirvana zní ušima

6. února 2010 v 16:17 | Angelika <333 |  Já a můj život
Ahoj,

vím, že poslední dobou blog zanedbávám, ale nějak na něj nemám čas a ani náladu. Od úterka jsem nemocná, ale stejně jsem líná něco dělat s blogem. Tento týden byl docela "těkavý". Myslím, že by jsem dneska mohla udělat pár změn na blogu. Třeba promazat články, aktualizovat články a taky třeba napsat další díly povídky - i přes to, že nejsem skvělá spisovatelka. Zkusím se na to vrhnout, ale nic neslibuji.

Jinak dneska jsem koukala na nějaký filmy, sedím doma u počítače a je mi fajn. Jsem spokojená a mám dobrý pocit. A k nadpisu článku - když jsem začala psát článek, tak na Óčku hráli zrovna písničku od Nirvany (budu přesnější - Came As You Are a já tuhle písničku miluji).

Angelika <333