Červenec 2010

Miss Summer 2010 - 4. kolo KONEC

29. července 2010 v 19:28 | Angelika <333 |  Miss
mojeduse.blog.cz

Výsledky 3. kola Miss Summer 2010

29. července 2010 v 19:28 | Angelika <333 |  Miss
mojeduse.blog.cz

Zajímavosti o mě I.

29. července 2010 v 15:13 | Angelika <333 |  Má maličkost
mojeduse.blog.cz
- Jsem jedináček s nevlastním bratrem (otcův další prohřešek), 5 bratranci a 2 sestřenicemi. A to počítám jenom z matčiny strany rodiny. Nezdám se?

- Na obličeji na levé straně u spodního patra zubů a na levém palci u nohy mám 2 roztomilá znamínka.

- Mám asi alergii na suché seno a posekanou trávu. A někdy se mi dělají vyrážky, když se moc zpotím nebo o mám z určité látky oblečení.

- Nevypadám na to, ale miluji Metal, Rock, Punk, Punk Rock a Rock'n'Roll. U téhle hudby se dokážu opravdu uvolnit. Říká mi to každý, že na to nevypadám, ale mě to nevadí. Kdo by taky typoval na malou blonďatou holku, že poslouchá metal?

- Nosím dioptrické brýle. Na fotce ↑ je zrovna nemám, ale připadám si v nich jako pani profesorka McGonagallová či jak blonďatá učitelka z porn*filmu. Nevidím do dálky.

- Když jsem byla menší, tak jsem nosila rovnátka, ale jen na noc. Byly takové světle zelené s nějakými obrázky. A na škole v přírodě se mi holky smály, že šišlu.

Stmívání

28. července 2010 v 22:48 | Angelika <333 |  Filmy

Příběh sedmnáctileté dívky - Belly (Kristen Stewart), která se stěhuje ke svému otci do deštivého městečka Forks. Bella miluje slunce a nebýt toho, že se její matka znovu vdala, nic by jí sem nedostalo. Toto rozhodnutí je pro Bellu osudové. Nejprve ve škole pozná zvláštní sourozence Cullenovi, kteří si drží od všech odstup, ale i ostatní od nich. Na první hodině je poslední volné místo, právě vedle Edwarda Cullena (Robert Pattinson), který se nechová zrovna přátelsky. Bella se odhodlá, že se mu další den postaví a požádá ho o vysvětlení. On ale ve škole není. Po týdnu se opět potkávají ve školních lavicích a po nepřátelství nezbylo ani stopy. Edward je naopak Bellou jako posedlý, pořád se jí na něco vyptává. Za to Bella je do něj bezvýhradně zamilovaná. Jak plyne čas, Bella začíná mít tušení, že Edward není jenom obyčejný člověk.

25. Stmívání

28. července 2010 v 22:35 | Angelika <333 |  1000 věcí, které milujem

24. Blue

28. července 2010 v 14:20 | Angelika <333 |  1000 věcí, které milujem
Z leva - Duncan James, Antony Costa, Simon Webbe a Lee Ryan


P.C. Castová, Kristin Castová - Škola noci 2: Zrazená

27. července 2010 v 20:21 | Angelika <333 |  KnihyZoey Redbirdová si pomalu zvyká na upíří Škole noci a svědomitě se připravuje na roli předsedkyně elitní studentské organizace Dcery temnoty. Potom ale v Tulse za podezřelých okolností umírá první středoškolák a instinkt Zoey napovídá, že je to teprve začátek něčeho skutečně zlověstného. Jako obvykle se nemýlí. Na upíry ze Školy noci padá podezření z hrůzných vražd a možná není tak docela neopodstatněné Zoey proniká stále hloub do spleti intrik a zjišťuje, že všechno zdaleka není takové, jak se zdálo. To však ještě neví, že ji čekají nejhorší okamžiky jejího života a že ji zradí někdo, komu bez výhrad věřila.

Všechno je na nic?

27. července 2010 v 19:49 | Angelika <333 |  Diář
Ahoj,

chtěla jsem napsat něco, co se v mém životě teď děje. Například to, že jsem udělala chybu, že jsem o víkendu spala u známých. Nebylo to až tak skvělé, jak jsem možná psala, aby jsem u nich spala v příštích týdnech znova. Jen jsem u nich asi ráda proto, že mám klid od mé matky. Zrovna jsem se s ní zase pohádala kvůli ničemu. Nesnáším ji za to její chování. Vždycky se tak strašně urazí a naštve kvůli takovým hovadinám. A pak dělá půl hodinové scény a na to dělá pak uraženou, nemluví se mnou a myslí si, že mě to tak sere.

Mě sere spíš to, že se pořád hádám s matkou. Ne často, ale je normální, že se aspoň jednou týdně pohádáme. Já na to totiž nemám vůbec nervy. Nerada o tom tady mluvím, je to soukromé, ale potřebovala jsem se vypsat.

Vadí mi to, že se prostě musím chovat jako dospělá a nemůžu být dítě.. Vrátila by jsem čas do dětských let.

Mám zkaženou náladu, ale jinak to nejde.. Vaše Angelika <333

Návštěvnost 19.7. 2010 - 25.7. 2010

26. července 2010 v 19:43 | Angelika <333 |  Statistiky
Pondeli: 86
Utery: 75
Streda: 98
Ctvrtek: 118
Patek: 75
Sobota: 59
Nedele: 133

Celkem: 644

SONB Summer 2010 - 2. kolo KONEC

26. července 2010 v 19:00 | Angelika <333 |  SONB
mojeduse.blog.cz

Výsledky 1. kola SONB Summer 2010

26. července 2010 v 19:00 | Angelika <333 |  SONB
mojeduse.blog.cz

Víkend jsem přežila?!

25. července 2010 v 18:25 | Angelika <333 |  Diář
mojeduse.blog.cz
Ahoj,

chci se Vám ohlásit, že jsem přijela celá a snad i zdravá. Aby jsem pravdu řekla, tak jsem si to představovala úplně jinak. Doufala jsem, že bude větší zábava na hodech ve Cvrčovicích (což je kousek od Pohořelic u Brna - jsem zjistila, že Pohořelice nejsou jediné v ČR). K desáté večerní v pátek na hodech začalo strašně pršet. Zmokli jsme. Měli jsme jet na diskotéku - udělaly by jsme lépe. A možná by jsem někoho i sbalila... Nebo zabalila? :D

Jediné, co se mi opravdu líbilo - kromě těch dvou kluků na hodech, co mě nabalovali (- zjistila jsem, že ten pěkný kluk za výčepem není až tak sexy, jak jsem si původně myslela) - byl ten krásný a úžasný taxikář, který nás vezl tam i zpět. Asi jsem se platonicky zamilovala :D Prostě za to nemůžu, že jsem na starší. Ale neděste se: žádný starý dědek ani muž ve středním věku to není. Typuji mu tak na 28 maximálně.

Přemýšlela jsem o něm celý víkend. Jinak celou sobotu pršelo, takže jsme zůstali doma a dneska pro mě máma přijala. A cestou domů jsme se zase samozřejmě pohádali. A jsem celkem unavená.

Ano, jsem blázen, ale nestydím se za to.. Zatím pa a pusu.

Vaše zamyšlená Angelika <333

23. - 25. 7. jsem mimo Brno v nějaké díře

23. července 2010 v 5:00 | Angelika <333 |  Diář
Ahoj,

nevím jak to budu o víkendu stíhat. Je tady totiž možnost, že budu celý víkend mimo město - to znamená bez počítače s internetem. Budu asi u známých. Zítra odjíždím do Pohořelic na zahradu, kde doufám, že se budu opalovat (pokud bude hezky) a snad i něco napíšu do mého zápisníčku. A pak odjedu ke známým a půjdu s nimi na hody. A v sobotu možná přijedu, ale večer jdu asi na beach volejbal, tak tu zde taky nebudu - pokud nebudu celý víkend mimo Brno.

Je možné, že se změní plány a nebudu tu celý víkend. Proto se tu beze mne budete muset obejít. Užijte si víkend a až přijedu, tak se ozvu.

Vaše mrzutá Angelika <333

Prázdniny jsou pro někoho i zklamání

22. července 2010 v 21:18 | Angelika <333 |  Téma týdne
mojeduse.blog.cz
Každý si pod pojmem PRÁZDNINY představí úplně něco jiného, ale přesto si každý představí skoro to stejné. Jsou to 2 měsíce, kdy si studenti, děti a možná i někteří pracující oddychnou a můžou si užívat vytoužené dovolené, tábora, volna, poflakování s přáteli či nějaké jiné zábavné činnosti.

Většina studentů si chce užívat se svými přáteli někde týden na chatě či raftu nebo prostě vyjet někam na kola. Nebo jen tak několik dní chodit na koupaliště a doma pak grilovat a slavit. Důvod se najde vždycky nějaký. A samozřejmě někteří by si i rádi vydělal peníze na brigádě.

Ale jsou tu i lidé, kteří mezi ně mohli taky patřit. Například nedostali volno v práci, musí se učit na reparát nebo jim nakonec jejich plány nevyšli. Například já. Měla jsem naplánovanou dovolenou v Itálii, měla jsem naplánované objet několik festivalů, ale nakonec všechno zmizelo jako lusknutí prstu.

To je osud. Zákon schválnosti? Možná, ale rozhodně si tím nenechám pokazit zbytek prázdnin. A proto i Vy, kteří jste tak dopadli, to berte s nadhledem a nevzdávejte se.

Dotazy

22. července 2010 v 20:46 | Angelika <333 |  Má maličkost
Máš-li nějaký dotaz přímo na mě, tak se ptej. Nejen na mě, ale třeba i ohledně blogu, mého stylu, života apod.

Vždy, když bude docela dost dotazů, tak je dám do článku a odpovím na ně upřímně a popravdě. Video odpověď se mi nelíbí. Možná si řeknete, že jsem staromódní, ale mě se tenhle způsob vůbec nelíbí.

Budu se snažit odpovědět na všechny dotazy upřímně a doufám, že budu stíhat včas odpovídat. Vždy Vám dám vědět na blog, kdy jsem odpověděla na Váš dotaz.

Vulgární a nevhodné komentáře mažu. Pokud na některé dotazy neodpovím, tak je to z důvodu, že jsem se přehlídla (jsme přece jen lidi) nebo, že na tuto otázku odpovídat nechci.