Leden 2011

Vzkaz

28. ledna 2011 v 8:00 | Angelika <333 |  Diář


Náhle si uvědomím,
že mě to táhne dolů,
i když zpátky cesty nejdou.
Na chvíli vidím věci nevídané.

Poslední záblesk naděje mi proběhl kolem očí. Poslední šance to někam dotáhnout, stát se něčím a nedřepět jenom na zadku, se vypařila jako pára nad hrncem. A já jsem zůstala stát jako opařená. Nepamatuji si takovou dohodu s ďáblem. Svět dospělých se přestal točit kolem mne - malé holčičce, přestali mne chápat a rozumět mi. Spokojenost? Klid v duši? Po tomhle jsem přece tolik toužila! Po svobodě, zábavě a bezstarostnosti. V dnešní době nic nenormálního. Já jsem se ale chtěla změnit k lepšímu! Chtěla jsem se vrátit zpět, zkusit to od znovu a najít tu správnou cestu. A nestát se tím, čím jsem, ale kým bych mohla být nebýt tolika věcí… Nebudu si stěžovat, už ne. Nakonec jsem vděčná, že mě To táhne stále jinam. Je to snad Boží ruka? Víra či snad osud? Nebudu se mračit ani smutnit, není to konec, ale teprve začátek mého života. Proto se nebojte strachu, ale sami sebe. Musíme jít dál.

Náhle toužím,
abych sem nikdy nešel,
ale zpátky už to nejde!
Hloubka mi dává prst ke rtům:
"Nefňukej, hochu,
tohle ještě není konec,"
a pak mě obejme.

skupina Thief, text použit z písně "Vzkaz!"

Důležité je ve vztahu i mluvit...

26. ledna 2011 v 18:21 | Angelika <333 |  Ze života

Základem dobrého a dlouhodobého vztahu je nejenom sex, ale i komunikace ve vztahu. Mluvení, svěřování, rozhovory, nejsou výsadou pouze komunikativních lidí anebo žen, ale dříve či později by měl i každý muž vytušit, kdy je potřeba si se ženou promluvit.

Od nás žen by zase muž měl mít možnost vidět trochu více smyslu pro realitu. Možná jim nijak zvlášť nevyhovuje naše konverzace, ale potřebují po příchodu z práce tak trochu klid a nějakou dobu na to, aby strávili všechny záležitosti nastřádané během dne. Jo je to těžké skloubit v životě to, jak by to všechno mělo být s tím, jak je to ve skutečnosti. Chce to velkou dávku tolerance a přizpůsobivosti.


Nvštěvnost 17.1. 2011 - 23.1. 2011

26. ledna 2011 v 18:18 | Angelika <333 |  Statistiky

Pondeli: 6
Utery: 10
Streda: 9
Ctvrtek: 10
Patek: 13
Sobota: 15
Nedele: 14

Celkem: 77

Návštěvnost 10.1. 2011 - 16.1. 2011

21. ledna 2011 v 12:31 | Angelika <333 |  Statistiky
Pondeli: 6
Utery: 11
Streda: 9
Ctvrtek: 14
Patek: 11
Sobota: 6
Nedele: 6

Celkem: 63

Proslovy nejsou pro mě...

20. ledna 2011 v 19:48 | Angelika <333 |  Diář
mojeduse.blog.cz
Po dlouhé době Vám píšu, konečně jsem se rozhodla napsat něco smysluplného, ale znáte to. Nemám už tolik času, dny se mi promíjí v celek, takže ani nevím o čem psát a už to není takový dobrý pocit psát na blog můj osobní život...
Chtěla by jsem, ale aby tento blog našel dřívější slávu, ale jde opravdu o to, že není tolik času a sotva sem hodím nějaký článek, tak zase na to nemám čas. Chci to změnit, ale žít blogem není dobré.

Nevím co by jsem Vám dál měla sdělit, tolik se toho změnilo. Ale opravdu, něco k dobrému, ale i špatnému.

Rozešla jsem se s bývalým přítelem. Mám pocit, že jsem o něm na blogu psala. Nechci o tom mluvit, ale díky Bohu je to za mnou. A ani to nechci řešit. Nevím, co by jsem k tomu měla dodat, protože se spolu nebavíme. Mám pocit viny i přes to, že to není moje chyba.

Ale teď k tomu lepšímu. Mám nového přítele. Nechci, aby si někdo o mě myslel, že kluky střídám jako ponožky nebo, že jsem děvka či kurva, protože to tak není. Jsem s ním ráda, i když mi přijde, že sama nevím, co chci a že pro mě nikdo není dobrý. :D

Jinak jsem časově vytížená nejen školou, ale i prací. Chodím na 2 brigády a skoro nevím kde mi hlava stojí. Nechci tady říkat jména firem, u kterých dělám. Ale jsem ráda, že si můžu v mém věku vydělat prachy. A to mě přivádí k tomu, že jsem si pořídila nový piercing. Třeba někdy hodím fotku.

To je snad vše, co jsem chtěla napsat. Mějte se krásně, pište mi komentáře a navštěvujte můj blog. Mám Vás ráda

S pozdravem
Angelika <333

40. Silvestry...

20. ledna 2011 v 19:27 | Angelika <333 |  1000 věcí, které milujemZa 29. bublinu

19. ledna 2011 v 17:23 | Angelika <333 |  Ceny
mojeduse.blog.cz

Bublina 29 KONEC

18. ledna 2011 v 21:29 | Angelika <333 |  Bublina
Info: Napiš něco vtipného k fotce, která je pod perexem.
Cena: Nejvtipnější komentář bude ohodnocen diplomem a ostatní budou mít společný.

Stephenie Meyerová - Stmívání

18. ledna 2011 v 21:28 | Angelika <333 |  Knihy
mojeduse.blog.cz
Hrdinkou tohoto příběhu je sedmnáctiletá Isabella Maria Swanová. Čekáte, že je to krásná, vtipná, společenská dívka, se kterou není nikdy nuda a je vždy obklopena partou přátel? Omyl. Bella je docela obyčejná nesmělá dívka, tedy až na to, že je více či méně outsiderka a k tomu ještě hrozně nemotorná, nedokáže přejít po rovném, stabilním povrchu, aniž by o něco zakopla.

Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka

18. ledna 2011 v 21:08 | Angelika <333 |  Filmy

Edmund a Lucinka, dvě nejmladší z dětí Pevensieových, tráví prázdniny u svých příbuzných společně se svým nesnesitelným bratrancem Eustacem. Často tu vzpomínají na Narnii a na dobrodužství, které tam zažili, když jednoho dne z ničeho nic ožije obraz lodi, který visí v Lucinčině pokoji a oni se skrz něj dostávají zpátky do Narnie. Bohužel i s bratrancem Eustacem. Z moře, kam se pomocí obrazu přenesli, je zachraňuje král Kaspian desátý, kterému děti v předchozím díle, společně se sourozenci Petrem a Zuzanou, pomohly ke královskému trůnu. Nyní se mladý král na své lodi s podivným názvem Jitřní Poutník vydává splnit svou přísahu a najít sedm ztracených lordů z Narnie, kteří se kdysi dávno ztratili během nebezpečné výpravy. Pevensieovi si samozřejmě takové dobrodružství nemohou nechat ujít, jsou štastni, že jsou zpět v kouzelném království, a tak opět stanou po Kaspianově boku a plují s ním podél nebezpečných ostrovů, ale také přátelskými vodami a všude zažívají veliká dobrodužství. Na konci své cesty stanou až na samém konci světa.

Za 28. bublinu

18. ledna 2011 v 21:07 | Angelika <333 |  Ceny
mojeduse.blog.cz

Bublina 28 KONEC

13. ledna 2011 v 18:21 | Angelika <333 |  Bublina
Info: Napiš něco vtipného k fotce, která je pod perexem.
Cena: Nejvtipnější komentář bude ohodnocen diplomem a ostatní budou mít společný.

Letopisy Narnie: Princ Kaspian

12. ledna 2011 v 20:55 | Angelika <333 |  Filmy

Je spousta dveří, ale pouze jedny vedou do Narnie. Petr, Zuzana, Edmund a Lucinka se opět dají do zachraňování tohoto kouzelného světa. Od prvního dílu v Narnii uběhlo spousta času a opět ji sužuje zlo. Tentokrát v podobě občanské války. Jediný kdo zemi může zachránit je princ Kaspian, který požádá o pomoc naši známou čtveřici. Film je natočen podle sedmidílného bestseller Clive Staples Lewise.

Way to fame - 5. díl

12. ledna 2011 v 20:55 | Angelika <333 |  Way To Fame

,,Dej jí pokoj!" Ozvalo se zezadu, Nechtěla jsem se otočit. Bála jsem se, že tam bude stát ten, na kterého jsem myslela.
,,Nebo co?!" Odpověděl chlap, silně mě hodil do jedné z kabinek. Stále jsem nechtěla vědět kdo to byl. Sice z hlasu jsem to už věděla. Bylo mi moc trapně se ně něj podívat. Ozval se velký buchot. Z kabinky jsem viděla, jak ten chlap leží na zemi. Vyšla jsem.
,,Cože? Ty?" Vůbec jsem nečekala jeho.
,,No vidíš, nečekala jsi mne??"
,,Vůbec!"
,,Nejsem jen takový rozmazlený přiteplený chlapec."
,,Bill.." poodešla jsem ke němu. Podívala jsem se mu hluboko do očí. Byla jsem při něm tak blízko. Kdyby nepřišel.. Byla bych ..