LANGUAGES

MENU
Nábor Aff's → Hledám oblíbené blogy
Dotazy pro adminku

Květen 2011


Já chci VODKU!

13. května 2011 v 17:55 | Angelika <333 |  Já a můj život


Jak se baví dnešní mladí lidé? Sedí nad učením nebo si snad čtou knížky? V žádném případě, takových ojedinělých případů se nevyskytuje mnoho. Nevím zda to je tím, že se rádi bavíme jinak. Každý to pojme podle svého. V jedné ruce "lahváče", v druhé "žváro", muzika na plný koule, opalovačka, nohy na hoře a těžká pohoda. To je moje představa nic nedělání a vůbec se nemám za co stydět. Je mi totiž úplně jedno, co si o mé zálibě myslí ostatní.
Je to můj volný čas, který využiji podle svého. Je mi "fuk", že kouření je nezdravé a odumírají mi mozkové buňky. Je to mé zdravý a to mi za to stojí. Já totiž ve stáří - pokud se ho dožiji - chci na něco vzpomínat. Nechci si za padesát let říct: "Holka, ty jsi byla tak blbá, že sis neužívala." Mohu pak svým vnoučatům vyprávět, co za "mé" doby bylo IN a OUT, co jsme dělali a jaká byla móda.
Teď mě ovšem napadá myšlenka, které se děsím jako bacil lékárny. Co když si ten život neužívám, patřím snad mezi ty chudinky a "lúzry" sedící jenom doma? To asi neposoudím já, ale abych to napravila, tak hodlám někam dneska vyrazit a přijít domů jako slušná dívka. A to ovšem jenom za světla!

Tak se tu mějte a držte mi palce.
Pac a pusu posílá …
Angelika <333

Dám dělovou ránu!

12. května 2011 v 22:05 | Angelika <333 |  Téma týdne

Disko koule, bezdomovci, hodně lidí a šaliny. Takto vypadá Brno, když tady žijete 14 let. Super? Je to o hubu. Vždycky jsem chtěla bydlet ve městě, na vesnici bych nepřežila ani den, protože bych tam asi umřela nudou.

Ale ve městě to není taky žádná sláva. Jsou tady bezdomovci (což mi až tak moc nevadí, ale časem vám začnou lézt na nervy), mnoho lidí se mačká v přeplněných šalinách a busech, v noci máte strach o svůj vlastní život či cenné věci. Má to dvě výhody bydlet ve městě - máte všechno po ruce a když Vás někdo začne pomlouvat, tak to neví celé město. Možná jsem až moc pesimistická, ale začíná mi to tady lézt krkem. A to těžce. Brno je krásné město, ale ty lidi mě tady štvou. Občas je to tady opravdu k nevydržení.

Jsem děvka? Já si to ale nemyslím.

5. května 2011 v 19:05 | Angelika <333 |  Téma týdne
mojeduse.blog.cz
Už aby byl konec školního roku, posledních pár dní a začínají prázdniny. "Hurá!" - chce se mi křičet. A taky dochází k páření, což je na tomhle to nejlepší. Pro mě teda určitě, co se týče mé spolužačky - tak ta snad nezavadí o borce ani, když jí podrazí nohy. Nebo spíš by si s ním nezačala… šprtka? Nedivím se (*výsměch*)!

Dneska jdeme se třídou do pivovaru na exkurzi, to zase bude nuda. Ale pak mám sraz s Honzou. Celkem se těším, protože si parádně zakouříme a pak je větší sranda, no ne? Moje kamarádka, o které jsem se zmiňovala o pár řádků výše, mi závidí. Ne to kouření, ale jeho. Je fakt fajnový. Menší postava; krátké, hnědé a husté vlasy, velmi zábavný a štíhlý. Dokonce sportuje. Nechala bych si říct.

No konečně! Už mám s ním sraz, ale musím na něho čekat. To se mi ale nelíbí - čekat pod hodinami na kluka. Když se objeví, tak jdeme na hrad Špilberk. "I když se mi moc nechce, tak si musím hlídat čas, víš? Já totiž pak musím valit pryč." Povídám mu a on zklamaně kouká. Je mi toho líto, že mu musím sápat srdce. Oba zkouření jako tráva jdeme na nádraží, doprovází mě na zastávku. Radši mu nebudu ani říkat, že jdu za svým přítelem. Cestou si zpíváme svatební pochod a držíme se za ruce jako malé děti.

Nechápu, jak tohle můžu dělat svému hokejistovi? Nechápu ani to, co na mě Martin vidí. Na hokejistu má nadmíru svalnatý a dokonce i hezký tělo. Nechápu, jak jsem JÁ mohla sbalit hokejistu??? Ani se mi to nechce věřit. Když už konečně dorazím domů za mladým, stačí jen pohled a vrhnu se na něj. Co jiného taky dělat? Za dvě hodiny odjíždím zpátky domů, do Brna. Psal mi jistý kamarád. Onehdy jsme si totiž psali, že by mi nafotil akty. A já souhlasila. Takže dneska je den D! Těším se, že ho opět uvidím, ale nechce se mi do toho focení.

Po hodině focení jsem celkem zpocená, i když mám na sobě jenom tanga a pásek přes prsa. Začínám ovšem uvažovat, zda tohle není náhodou podvádění? Ale ne! Vždyť nic neděláme - utěšuji se v myšlenkách a pokračujeme dál ve focení. Přece bych Mirka nepodvedla s kamarádem. Vždyť to je jenom Hugo!

Když o další 3 hodiny později odcházím domů a "kamarád - nekamarád" mě doprovází na zastávku, uvědomuji si, co jsem provedla. Začínám vidět jasněji a moje mysl se probudila. Vyděšeně se dívám před sebe. On si toho nevšímá, spokojen s dnešním dnem a úlovkem. Je mi z toho špatně. Jak jsem mohla svého přítele podvést?! Neobviňuji z toho drogy, kofein nebo nešťastnou náhodu. Prostě se mi chtělo a já jsem se nedokázal ubránit…

Tento text je psán z vlastní zkušenosti, samozřejmě jména a děj jsou poupravena.

Mám přítele, ale to neznamená, že neuschnu!

1. května 2011 v 22:46 | Angelika <333 |  Já a můj život
mojeduse.blog.cz

Dnešní den je něčím významným. Lásky čas pro zamilované, já mezi ně asi patřím, když mám toho přítele. Ovšem, myslíte si, že jsem na tom lépe jako ty nezadané? Že když mám přítele, tak určitě neuschnu, co..?

Asi se budete divit, ale takto to opravdu není, realita je krutá. A svoji realitu prožívá každá dívka jinak. Řeší jiné problémy se svým "boyfriend"? "Ano", přitakávám hlavou! Není to lehké, někdy si myslím, že by bylo snad lepší být sama. Můžete si dělat, co se vám zlíbí, nemusíte se nikomu zpovídat a k nikomu se nezpovídat.
Možná nejsem na dlouhodobý vztahy, někdy je toho na mě moc, ale zase jsem ráda, že nejsem sama. Já by jsem nechtěla být sama. Ale když už jsem, tak si to užívám. Je to přece fajn, ne?
A jaký závěr z toho vyplívá? To si každý může pojat podle svého...