LANGUAGES

MENU
Nábor Aff's → Hledám oblíbené blogy
Dotazy pro adminku

Jsem děvka? Já si to ale nemyslím.

5. května 2011 v 19:05 | Angelika <333 |  Téma týdne
mojeduse.blog.cz
Už aby byl konec školního roku, posledních pár dní a začínají prázdniny. "Hurá!" - chce se mi křičet. A taky dochází k páření, což je na tomhle to nejlepší. Pro mě teda určitě, co se týče mé spolužačky - tak ta snad nezavadí o borce ani, když jí podrazí nohy. Nebo spíš by si s ním nezačala… šprtka? Nedivím se (*výsměch*)!

Dneska jdeme se třídou do pivovaru na exkurzi, to zase bude nuda. Ale pak mám sraz s Honzou. Celkem se těším, protože si parádně zakouříme a pak je větší sranda, no ne? Moje kamarádka, o které jsem se zmiňovala o pár řádků výše, mi závidí. Ne to kouření, ale jeho. Je fakt fajnový. Menší postava; krátké, hnědé a husté vlasy, velmi zábavný a štíhlý. Dokonce sportuje. Nechala bych si říct.

No konečně! Už mám s ním sraz, ale musím na něho čekat. To se mi ale nelíbí - čekat pod hodinami na kluka. Když se objeví, tak jdeme na hrad Špilberk. "I když se mi moc nechce, tak si musím hlídat čas, víš? Já totiž pak musím valit pryč." Povídám mu a on zklamaně kouká. Je mi toho líto, že mu musím sápat srdce. Oba zkouření jako tráva jdeme na nádraží, doprovází mě na zastávku. Radši mu nebudu ani říkat, že jdu za svým přítelem. Cestou si zpíváme svatební pochod a držíme se za ruce jako malé děti.

Nechápu, jak tohle můžu dělat svému hokejistovi? Nechápu ani to, co na mě Martin vidí. Na hokejistu má nadmíru svalnatý a dokonce i hezký tělo. Nechápu, jak jsem JÁ mohla sbalit hokejistu??? Ani se mi to nechce věřit. Když už konečně dorazím domů za mladým, stačí jen pohled a vrhnu se na něj. Co jiného taky dělat? Za dvě hodiny odjíždím zpátky domů, do Brna. Psal mi jistý kamarád. Onehdy jsme si totiž psali, že by mi nafotil akty. A já souhlasila. Takže dneska je den D! Těším se, že ho opět uvidím, ale nechce se mi do toho focení.

Po hodině focení jsem celkem zpocená, i když mám na sobě jenom tanga a pásek přes prsa. Začínám ovšem uvažovat, zda tohle není náhodou podvádění? Ale ne! Vždyť nic neděláme - utěšuji se v myšlenkách a pokračujeme dál ve focení. Přece bych Mirka nepodvedla s kamarádem. Vždyť to je jenom Hugo!

Když o další 3 hodiny později odcházím domů a "kamarád - nekamarád" mě doprovází na zastávku, uvědomuji si, co jsem provedla. Začínám vidět jasněji a moje mysl se probudila. Vyděšeně se dívám před sebe. On si toho nevšímá, spokojen s dnešním dnem a úlovkem. Je mi z toho špatně. Jak jsem mohla svého přítele podvést?! Neobviňuji z toho drogy, kofein nebo nešťastnou náhodu. Prostě se mi chtělo a já jsem se nedokázal ubránit…

Tento text je psán z vlastní zkušenosti, samozřejmě jména a děj jsou poupravena.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

GIRLS x BOYS

GIRLS
BOYS

Komentáře

1 Jasmína Jasmína | Web | 5. května 2011 v 19:20 | Reagovat

Fíha.., ale kdybys byla děvka, tak bys chrápala s každým, takže neboj :)

2 Alisa Alisa | Web | 5. května 2011 v 19:22 | Reagovat

Ak tebe hovoria "děvka", tak už je to so spoločnosťou dosť biedne... Asi je nedostatok kuriev .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama