LANGUAGES

MENU
Nábor Aff's → Hledám oblíbené blogy
Dotazy pro adminku

Červenec 2011

Výsledky 2. kola Miss Summer 2011

29. července 2011 v 15:16 | Angelika <333 |  Miss
Takže, v první řadě se omlouvám, že to tak dlouho trvalo. A za druhé je jasné, kdo vyhrál, že? Výsledky jsou pod perexem a cewny soutěžícím taky. Hold vítězům, čest poraženým.

Škola noci u mě válí

18. července 2011 v 22:01 | Angelika <333 |  Já a můj život
mojeduse.blog.cz
Poslední dobou, spíš tedy od začátku prázdnin, chodím pořád na brigádu v Avionu. A jedna má známá, - či snad i kamarádka - která pracuje v knihkupectví, mi doporučila četbu o upírech. Škola noci - nebo jak se to jmenuje, určitě znáte všichni. Začala jsem to dnes číst. Je to taková fantasy knížka. Uvidím jak se to vyvine a zda si nějaký další díl koupím z této série.Včera jsem zrovna s tou kamarádkou byla u ní na bytě. Je tam s několika spolubydlícími. Celkem zajímavě jsou tam namíchaní - jen dvě dívky, zbytek samozřejmě kluci. Já by jsem si ani nezvykla, ale jim to vyhovuje. Mluví se tam německy, anglicky a taky rukama a nohama. Krutě oni si tam vedou.

Za 120. bleskovku

17. července 2011 v 11:08 | Angelika <333 |  Ceny

Málo času

16. července 2011 v 11:17 | Angelika <333 |  Já a můj život
mojeduse.blog.cz

Měla by jsem se snad stydět za to, že tady nepíšu a na blog kašlu? Nemám čas. Chodím na brigádu a to skoro každý den. A lituji ty, kteří sedí celé dny doma. Protože jsem si to zažila minulý rok v létě, tak jsem možná i ráda za brigádu.

Barvení hlavy mě jednou zabije!

7. července 2011 v 18:05 | Angelika <333 |  Já a můj život
Od narození jsem blondýna, jako blondýna jsem se narodila a jako blondýna vyrůstala. A snad i zemřu. Ale bohužel k mé smůle se mi barva stále stmívala. Takže teď by ze mě byla snad světlovlasá bruneta.
V 9. třídě jsem si nechala obarvit své blond vlasy na černou barvu. Ano, jsem blázen. Chtěla jsem to zkusit a to strašně moc. Tehdy mě barvila kamarádka, která se učila kadeřnicí. Ale nějak mi nedocházeli následky mého činu. Doma mi vynadali, že jsem úplně blbá - takhle si ničit zdravé vlasy!

Ovšem, když jsem v prvním ročníku na střední škole měla stále tmavě hnědé vlasy, tak mě to rozčilovalo. Vypadala jsem strašně starší a nějak mi ta barva neseděla. Teda podle mého názoru.

Nakonec jsem si obarvila vlasy opět na blond.

Asi to není pro mé vlasy nejzdravější, když si stále barvím vlasy nejrůznějšími barvami na vlasy. Já totiž si nikdy nepamaji jakou značku jsem si kupovala naposled, tak si koupím jinou.

Řeším tady velmi vážné věci. :D Ovšem, ano, byla to ironie. A moc se směju. Před chvíli mi totiž moje milá maminka barvila opět vlasy na blond. Mě zase odrostli vlasy u kořínků. Vypadalo to hrozně. Já si nechávám vždy barvit vlasy od mamky. Neříkám, že to je jako od nějaké profesionální kadeřnice, ale rozhodně lepší než od těch, který znám (a ty fakt jsou k ničemu). I když ty vlasy nejsou dokonalí, ale rozhodně to mám zadarmo a podle mých představ.

Říkejte si, co chcete. Já jsem blondýna a s blonďatou hlavou mě uloží i do hrobu. Jsem možná skrz na skrz blonďatou prolezlá, včetně mozku, ale mě to nevadí!

Vaše blonďatá Angelika <333.
P.S. Nejsem Pamela, aby jsem byla z cukru... ne? :D

Bleskovka 120 KONEC

7. července 2011 v 17:07 | Angelika <333 |  Bleskovka

Toleruješ žárlivost ve vztahu?
Věříš na osudovou lásku na celý život?
Dokázala bys podvést?
Umíš si představit lásku bez sexu?

Kam se vytrácí láska

7. července 2011 v 17:06 | Angelika <333 |  Knihkupectví

Hlavními hrdinkami románu jsou šestnáctiletá Elen a o rok starší Adéla - sestry, jež jsou jako voda a oheň. Temperamentní Elen si život užívá plnými doušky, zpívá v rockové kapele a v lásce se příliš neváže.

Oproti ní je Adéla klidná, rozhodná a přemýšlivá, věrná svému klukovi Radkovi. Holky si užívají léto po svém a vůbec netuší, jak bude pro ně zlomové.

Adéla, budoucí zdravotní sestřička, se přihlásila na brigádu do nemocnice jako pomocná síla personálu, aby si k ní "přičichla" i z druhé strany. Po pár zážitcích, o které není v nemocnici nouze, zjišťuje, že to s jejím budoucím povoláním není tak růžové, jak si vysnila. Každodenní dřina, nápor na psychiku, stres a setkání se smrtí ji v tom jenom utvrzují. Musí přehodnotit svůj dosavadní život a zvolit si jiný cíl, který bude pro ni šťastnější. Navíc se ji nedaří ani ve vzahu s Radkem a když potkává sympatického Milana, musí se rozhodnout, který je pro ni ten pravý.
Také s Elen to pořádně zamává. Spřátelí se se svým sousedem Jakubem, kterého se s Adélou jako malé bály. Elen poznává, že ho pověst pořádně předčila a zamilovává se do něj a i Jakub ji city oplácí.

Nic ale není tak jednoduché, a tak happyend se nekoná. Každá prožívá citovou bouři, když vypluje na povrch bolavé rodinné tajemství.

Půlnoční sny

7. července 2011 v 10:03 | Angelika <333 |  Knihkupectví

Sympatická rusovláska Martina se brzy přesvědčí o tom, že jedničky ve škole nejsou tím nejdůležitějším na světě. V osmiletém gymnáziu, kde její táta učí matematiku a platí za postrach všech studentů, to platí tím spíš, zvlášť když Martina nastoupí po základní škole rovnou do kvinty. Její postavení ve třídě není zrovna záviděníhodné: Martina musí překonávat komplexy učitelského dítěte a po úvodních průšvizích a nedorozuměních bojuje o svoje místo v kolektivu vrstevníků. Postupně nachází přátele ve škole i ve sportovním oddíle juda a obhajuje svou první a báječně velkou lásku ke studentu průmyslovky, co mezi vzorné studenty zrovna nepatří. Půlnoční sny se tak brzy začnou realizovat.

SONB Summer 2011 - 4. kolo KONEC

7. července 2011 v 9:46 | Angelika <333 |  SONB
Další kolo, a toto je poslední, rozhodne, jak kdo se umístí.

Výsledky 3. kola SONB Summer 2011

7. července 2011 v 9:45 | Angelika <333 |  SONB
V tomto kole bohužel vypadla Andie-RBD. Pod perexem jsou výsledky a a pro Andie-RBD ceny.