Září 2011

Bleskovka 124 KONEC

30. září 2011 v 23:30 | Angelika <333 |  Bleskovka

Máš rád(a) zmrzlinu?
Jaká příchuť zmrzliny ti nechutná?
Jakou příchuť zmrzliny máš rád(a)?
Kdyby sis mohl(a) vymyslet vlastní příchuť zmrzliny, jakou chuť by měla?

Za 121. bleskovku

30. září 2011 v 14:20 | Angelika <333 |  Ceny

Twilight sága: Zatmění

28. září 2011 v 23:39 | Angelika <333 |  Filmy

Seattlem otřásá série záhadných vražd a Belle znovu hrozí nebezpečí od záludné upírky, jež stále touží ji zabít. Uprostřed toho všeho se navíc musí rozhodnout, čemu dá přednost: lásce k Edwardovi, nebo přátelství s Jacobem. Edward je upír, Jacob vlkodlak. Jsou jako led a oheň. Společnou mají jen vzájemnou nesmiřitelnou nenávist. A ještě jedno rozhodnutí musí Bella učinit: má zvolit život, či smrt? Ale co pro ni znamená život a co je smrt?

Bleskovka 123 KONEC

24. září 2011 v 23:29 | Angelika <333 |  Bleskovka


Tvoje oblíbené ovoce?
Jaké ovoce nejíš?
Napiš mi sem pět druhů ovoce.
Jakou zeleninu máš ráda?
A jaká zelenina ti nechutná?
Napiš mi sem pět druhů zeleniny.
Máš ráda dušenou zeleninu?

Jupí, vyhrála jsem "Vůně deště"

23. září 2011 v 14:01 | Angelika <333 |  Mám ráda

Jenom krátká zpráva o tom, jak se mi posledních pár dní (týdnů) žije.
Vím, že na blog moc nepíšu dlouhé, úžasné a zajímavé články o všem možném, ale hlavně o tom, co vás zajímá. Vás, že? Ale kašlu na to. Nemám skoro na nic čas. Začala škola a nějak nestíhám. Ani o prázdninách jsem neměla čas, protože jsem chodila na brigádu.
Ale s koncem prázdnin skončila i soutěž na webu Lenky Lanczové o jednu její knížku. Samozřejmě by jsem to sem nepsala jen tak, takže jsem vyhrála jednu její knihu a to přímo Vůně deště. Zatím jsem ji ještě nečetla. Teprve tento týden mi došla. Takže až přečtu, tak samozřejmě napíšu.
Toť to je vše, co jsem chtěla. Jenom ještě jednu poslední věc: dneska slavím moje narozeniny, které mám příští týden. Takže se samozřejmě těším, až se OŽERU JAKO DOBYTEK!

Černá labuť

21. září 2011 v 23:27 | Angelika <333 |  Filmy

V psychologickém thrilleru Černá labuť, zasazeném do prostředí newyorské baletní scény, zavádí vizionářský režisér Darren Aronofsky diváky na fascinující a mrazivou cestu do nitra mladé baleríny, která se kvůli své vytoužené roli v Labutím jezeře stane až děsivě dokonalou. Snímek sleduje příběh Niny (Natalie Portman), baleríny newyorského baletu, jejíž život je, podobně jako život všech v této profesi, plně pohlcen tancem. Žije s matkou Ericou, bývalou balerínou (Barbara Hershey), která své profesní ambice nikdy zcela nenaplnila podle svých představ a tak teď alespoň nadšeně podporuje kariéru své dcery. Když se umělecký šéf baletu Thomas Leroy (Vincent Cassel) rozhodne pro novou premiéru sezóny, Labutí jezero, vyměnit stávající primabalerínu Beth Macintyre (Winona Ryder), Nina je jeho jasnou volbou. Do souboru ale vzápětí přichází nová tanečnice Lily (Mila Kunis), která na Leroye velmi zapůsobí svou smyslností a pro Ninu se tak okamžitě stává velkou konkurencí. "Labutí jezero" totiž vyžaduje tanečnici, která umí zahrát jak nevinnou a noblesní Bílou labuť, tak Černou labuť, která představuje lstivost a smyslnost. Nina je dokonalým ztělesněním Bílé labutě, ale Černá labuť je její povaze a projevu vzdálená. To ale rozhodně neplatí pro Lily... Mezi oběma tanečnicemi se rozvíjí podivně zvrácené přátelství, které ale ničí vzrůstající vzájemná rivalita. Nina se nechce své vysněné role vzdát, ale při naplnění svého snu může překročit hranici, zpoza které už nebude návratu do normálního světa.

Návštěvnost 12.9. 2011 - 18.9. 2011

21. září 2011 v 12:05 | Angelika <333 |  Statistiky

Pondeli: 8
Utery: 7
Streda: 7
Ctvrtek: 5
Patek: 6
Sobota: 7
Nedele: 11

Celkem: 51

Bleskovka 122 KONEC

19. září 2011 v 12:00 | Angelika <333 |  Bleskovka
Chtěl(a) by jsi vrátit minulost?
Myslíš si, že umíš správně nakládat se svým časem?
Věříš tvrzení že "čas jsou peníze"?
Máš nějaké životní sny?

Stephenie Meyerová - Krátký druhý život Bree Tannerové

17. září 2011 v 11:25 | Angelika <333 |  Knihy
V další neodolatelné kombinaci nebezpečí, tajemství a romantiky rozehrává Stephenie Meyerová strhující příběh Bree Tannerové, členky armády novorozených, kteří se připravují k útoku na Bellu Swanovou a Cullenovy a na nevyhnutelný střet, jenž přinese tragické vyvrcholení. Bree Tannerová si život, který žila předtím, než získala dokonalé smysly, nadlidské reflexy, ohromnou sílu a neodolatelnou touhu po krvi, sotva pamatuje. Zato ví, že život, který žije s ostatními novorozenými upíry, má několik jistot a několik pravidel: hlídej si záda, nepřitahuj na sebe pozornost a hlavně to stihni domů do úsvitu, jinak zemřeš. Bree získá mezi novorozenými nečekaného spojence a přítele v Diegovi, který se stejně e jako ona snaží zjistit něco víc o jejich stvořitelce. Jakmile si oba uvědomí, že novorození jsou jen figurky v partii větší, než si vůbec dokázali představit, musí se Bree a Diego rozhodnout, na kterou stranu se postaví a komu budou věřit. Ale když je všechno, co víš o upírech, založeno na lži, jak poznáš pravdu?

Stephenie Meyerová - Rozbřesk

14. září 2011 v 11:25 | Angelika <333 |  Knihy
Být bezvýhradně a neodvolatelně zamilovaná do upíra je pro Bellu Swanovou splněným snem a zároveň noční můrou, jež se nebezpečně propletá s realitou. Bellu, zmítanou prudkou vášní k upírovi Edwardu Cullenovi a zároveň upřímnou náklonností k vlkodlakovi Jacobu Blackovi, čeká bouřlivý rok plný pokušení a ztrát. V něm se musí s konečnou platností rozhodnout, zda vstoupí do temného, ale lákavého světa nesmrtelných, nebo zda bude žít plnohodnotným lidským životem. Nevyhnutelnost tohoto rozhodnutí se vine celým Belliným příběhem jako červená nit, na níž visí osudy obou kmenů. A jakmile se Bella rozhodne, dojde k celému řetězu nečekaných událostí, jež mohou mít nedozírné následky. Budou vlákna Bellina života - objevená ve STMÍVÁNÍ a poté roztřepená a potrhaná v NOVÉM MĚSÍCI a ZATMĚNÍ - zničena v okamžiku, kdy se zdá, že se opět zahojí a spojí dohromady…?

Bleskovka 121 KONEC

11. září 2011 v 11:26 | Angelika <333 |  Bleskovka

Je pro tebe důležitější přátelství než láska?
Je pro tebe důležitá upřímnost?
Zapomínáš snadno na křivdy?

Stephenie Meyerová - Zatmění

11. září 2011 v 11:15 | Angelika <333 |  Knihy
Třetí díl romantické čtyřdílné ságy s prvky fantasy a hororu. Isabella se stěhuje k otci do městečka Forks ve státě Washington. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo - až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Později však do Isabellina života vstoupí také Jacob, chlapec s vlkodlačími předky. Vlkodlaci a upíři jsou však nesmiřitelní nepřátelé a Edward s Jacobem toto nepřátelství nedokáží odložit ani z náklonnosti k Isabelle. A tak se Isabella musí mezi nimi rozhodnout…

Stephenie Meyerová - Nový Měsíc

11. září 2011 v 11:15 | Angelika <333 |  Knihy
Pro Bellu Swanovou je jedna věc důležitější než sám život: Edward Cullen. Ale zamilovat se do upíra je daleko nebezpečnější, než si Bella dovede vůbec představit. Zejména když se seznámí s rodinou, jejíž příslušníci se mohou změnit ve vlkodlaky, nesmiřitelné zabijáky upírů. Edward a Bella si uvědomují, že jejich vztah ohrožuje vše, co je jim drahé a že jejich potíže vlastně teprve začínají… Statisíce čtenářů na celém světě uchvátil v roce 2005 bestseller Stephenie Meyerové Stmívání. V pokračování nazvaném Nový měsíc autorka dodává další neodolatelnou kombinaci milostného příběhu a napětí s fantastickou zápletkou. Tato vášnivá, strhující a hluboce dojemná upírská milostná sága míří k literární nesmrtelnosti.

Mám husí kůži!

5. září 2011 v 20:29 | Angelika <333 |  Diář

Škola teprve začala a já mám z toho husí kůži!

A víte proč? 2. září jsem dostala domácí úkol z matematiky. A byla jsem ve škole do půl druhé odpoledne. Nechápu. Se snad všichni ve školství zbláznili. Já se ve škole nezačnu už ničemu divit. Příště se budeme už učit hned první den školy. Je mi jasné, že všechny ostatní školy na tom jsou určitě lépe. Ale aspoň, že jsem si celý víkend užívala.

Byla jsem na Slovensku s přítelem. Abych to upřesnila, tak v Trenčíně u jeho babičky. Bylo to opravdu super. Pokud se mi bude chtít, tak na blog.cz hodím fotografie. Samozřejmě jenom pár, protože jsme jich moc nevyfotili. A když už ano, tak některé jsou rozmazané. Jeli jsme na Slovensko už v pátek odpoledne. Velmi únavná cesta autem.

V sobotu jsme jeli na zámek Bojnice na prohlídku zámku. Bylo to tam moc pěkné. U zámku byla i Dinopark, chtěla jsem tam jít, ale bohužel jsme na to neměli čas. Odpoledne jsme totiž jeli zase do Trenčína na místní plovárnu.
A na závěr večera jsme šla na noční prohlídku hradu v Trenčíně. Lidi, kteří tyhle věci dělají, nám ukázali pěkné představení. Na závěr večera jsme se šli podívat do sklepení, kde pro nás bylo připraveno "bu bu bu" představení.
V neděli jsme ráno vyjeli celkem dost brzo, po desáté dopoledne jsme byly už v Česku v Uherském Hradišti. Zajeli jsme si do Aqua parku. Bylo to tam fantastické, rozhodně lepší než v Trenčíně. Koupali jsme se tam asi dvě hodiny. A po cestě domů jsme spinkala v autě.

Abych pravdu řekla, tak to byla moje první dovolená za celé prázdniny. Pokud teda nepočítám oslavu svatby za Prahou na ranči Tatanka,.
Závěrem by jsem chtěla říci, že začnu opět zase fungovat na blogu. Pokud ovšem budu mít čas. A snažit se to tady zase nějak obnovit a hodně psát, psát a psát.

S pozdravem Angelika

Návštěvnost 29.8. 2011 - 4.9. 2011

5. září 2011 v 20:09 | Angelika <333 |  Statistiky

Pondeli: 7
Utery: 8
Streda: 4
Ctvrtek: 2
Patek: 8
Sobota: 5
Nedele: 11

Celkem: 45