LANGUAGES

MENU
Nábor Aff's → Hledám oblíbené blogy
Dotazy pro adminku

Září 2011

Bleskovka 124 KONEC

30. září 2011 v 23:30 | Angelika <333 |  Bleskovka

Máš rád(a) zmrzlinu?
Jaká příchuť zmrzliny ti nechutná?
Jakou příchuť zmrzliny máš rád(a)?
Kdyby sis mohl(a) vymyslet vlastní příchuť zmrzliny, jakou chuť by měla?

Za 121. bleskovku

30. září 2011 v 14:20 | Angelika <333 |  Ceny

Bleskovka 123 KONEC

24. září 2011 v 23:29 | Angelika <333 |  Bleskovka


Tvoje oblíbené ovoce?
Jaké ovoce nejíš?
Napiš mi sem pět druhů ovoce.
Jakou zeleninu máš ráda?
A jaká zelenina ti nechutná?
Napiš mi sem pět druhů zeleniny.
Máš ráda dušenou zeleninu?

Jupí, vyhrála jsem "Vůně deště"

23. září 2011 v 14:01 | Angelika <333 |  Já a můj život

Jenom krátká zpráva o tom, jak se mi posledních pár dní (týdnů) žije.
Vím, že na blog moc nepíšu dlouhé, úžasné a zajímavé články o všem možném, ale hlavně o tom, co vás zajímá. Vás, že? Ale kašlu na to. Nemám skoro na nic čas. Začala škola a nějak nestíhám. Ani o prázdninách jsem neměla čas, protože jsem chodila na brigádu.
Ale s koncem prázdnin skončila i soutěž na webu Lenky Lanczové o jednu její knížku. Samozřejmě by jsem to sem nepsala jen tak, takže jsem vyhrála jednu její knihu a to přímo Vůně deště. Zatím jsem ji ještě nečetla. Teprve tento týden mi došla. Takže až přečtu, tak samozřejmě napíšu.
Toť to je vše, co jsem chtěla. Jenom ještě jednu poslední věc: dneska slavím moje narozeniny, které mám příští týden. Takže se samozřejmě těším, až se OŽERU JAKO DOBYTEK!

Bleskovka 122 KONEC

19. září 2011 v 12:00 | Angelika <333 |  Bleskovka
Chtěl(a) by jsi vrátit minulost?
Myslíš si, že umíš správně nakládat se svým časem?
Věříš tvrzení že "čas jsou peníze"?
Máš nějaké životní sny?

Krátký druhý život Bree Tannerové

17. září 2011 v 11:25 | Angelika <333 |  Knihkupectví

V další neodolatelné kombinaci nebezpečí, tajemství a romantiky rozehrává Stephenie Meyerová strhující příběh Bree Tannerové, členky armády novorozených, kteří se připravují k útoku na Bellu Swanovou a Cullenovy a na nevyhnutelný střet, jenž přinese tragické vyvrcholení. Bree Tannerová si život, který žila předtím, než získala dokonalé smysly, nadlidské reflexy, ohromnou sílu a neodolatelnou touhu po krvi, sotva pamatuje. Zato ví, že život, který žije s ostatními novorozenými upíry, má několik jistot a několik pravidel: hlídej si záda, nepřitahuj na sebe pozornost a hlavně to stihni domů do úsvitu, jinak zemřeš. Bree získá mezi novorozenými nečekaného spojence a přítele v Diegovi, který se stejně e jako ona snaží zjistit něco víc o jejich stvořitelce. Jakmile si oba uvědomí, že novorození jsou jen figurky v partii větší, než si vůbec dokázali představit, musí se Bree a Diego rozhodnout, na kterou stranu se postaví a komu budou věřit. Ale když je všechno, co víš o upírech, založeno na lži, jak poznáš pravdu?

Bleskovka 121 KONEC

11. září 2011 v 11:26 | Angelika <333 |  Bleskovka

Je pro tebe důležitější přátelství než láska?
Je pro tebe důležitá upřímnost?
Zapomínáš snadno na křivdy?

Mám husí kůži!

5. září 2011 v 20:29 | Angelika <333 |  Já a můj život

Škola teprve začala a já mám z toho husí kůži!

A víte proč? 2. září jsem dostala domácí úkol z matematiky. A byla jsem ve škole do půl druhé odpoledne. Nechápu. Se snad všichni ve školství zbláznili. Já se ve škole nezačnu už ničemu divit. Příště se budeme už učit hned první den školy. Je mi jasné, že všechny ostatní školy na tom jsou určitě lépe. Ale aspoň, že jsem si celý víkend užívala.

Byla jsem na Slovensku s přítelem. Abych to upřesnila, tak v Trenčíně u jeho babičky. Bylo to opravdu super. Pokud se mi bude chtít, tak na blog.cz hodím fotografie. Samozřejmě jenom pár, protože jsme jich moc nevyfotili. A když už ano, tak některé jsou rozmazané. Jeli jsme na Slovensko už v pátek odpoledne. Velmi únavná cesta autem.

V sobotu jsme jeli na zámek Bojnice na prohlídku zámku. Bylo to tam moc pěkné. U zámku byla i Dinopark, chtěla jsem tam jít, ale bohužel jsme na to neměli čas. Odpoledne jsme totiž jeli zase do Trenčína na místní plovárnu.
A na závěr večera jsme šla na noční prohlídku hradu v Trenčíně. Lidi, kteří tyhle věci dělají, nám ukázali pěkné představení. Na závěr večera jsme se šli podívat do sklepení, kde pro nás bylo připraveno "bu bu bu" představení.
V neděli jsme ráno vyjeli celkem dost brzo, po desáté dopoledne jsme byly už v Česku v Uherském Hradišti. Zajeli jsme si do Aqua parku. Bylo to tam fantastické, rozhodně lepší než v Trenčíně. Koupali jsme se tam asi dvě hodiny. A po cestě domů jsme spinkala v autě.

Abych pravdu řekla, tak to byla moje první dovolená za celé prázdniny. Pokud teda nepočítám oslavu svatby za Prahou na ranči Tatanka,.
Závěrem by jsem chtěla říci, že začnu opět zase fungovat na blogu. Pokud ovšem budu mít čas. A snažit se to tady zase nějak obnovit a hodně psát, psát a psát.

S pozdravem Angelika