LANGUAGES

MENU
Nábor Aff's → Hledám oblíbené blogy
Dotazy pro adminku

Březen 2012

Ranč Tatanka

31. března 2012 v 16:02 | Angelika <333 |  Fotografie
Minulé léto jsem byla s přítelem (teď už bývalím) za Prahou na ranči Tatanka oslavovat svatbu jeho stredy. Pár fotek pod perexem. Bylo to nádhernej ranč, cítila jsem tam jako v Zoo.

Strip show v Boby centrum

30. března 2012 v 23:10 | Angelika <333 |  Fotografie
Nejsou pod perexem ŽÁDNÉ NÁHÉ fotografie. Jsou tam pouze 2 mužy do půl těla nahý. A, prosím, žádné blbé komentáře.

Za 131. bleskovku

29. března 2012 v 18:20 | Angelika <333 |  Ceny

Já nebo ty?

26. března 2012 v 21:18 | Angelika <333 |  Téma týdne

Hezká holka, ale ta mikina? To snad ne!? A co ta vymytá barva na hlavě? A co je to za kluka? Taková vyzáblina s baculatou? Vždyť ji ani neunese v náručí. Ona ho přece musí v posteli převálcovat! Na to se nemůžu dívat… co je to jenom za blonďatou krávu s velkou prdelí? Podle toho jak se tváří, tak se tahá s každým!

Ano, to jsem obrazně řečeno já a hlášky některých krav (= holek) a mých kamarádů. Mých dobrých kamarádů, kteří jsou ke mně upřímní, ale mají mě rádi takovou, jaká jsem.

S přítelem nejsem, velkou prdel pořád mám a strašný vkus na mikiny mám stále. A ty vlasy? Už tak odporně vymytý je nemám. No, i když stálo trochu jo… ale co je nejdůležitější - JSEM TO JÁ.

Kdybyste si přečetli o mně první odstavec nebo to snad slyšeli od někoho a podívali jste se na moji fotku (nebo někde na mě na ulici), tak pochybuji, že by moje tvář Vás přesvědčila o něčem jiném. O úplném opaku. Možná jsem to já, ale takovou si mě vymysleli ostatní, protože nemají nic lepšího na práci než řešit ostatní a já jsem jim za to vděčná. Zvyšují mi totiž popularitu.

Jsem taková, jaká jsem - a hlavně taková, jaká se cítím. Jsem sobecká, strašný nervík, urážlivá a velmi tvrdohlavá. Ale nejvíce si na sobě cením těch pozitivních věcí. Miluju přátele, hudbu, zábavu, dokážu se o sebe postarat a jsem soběstačná a spousta dalších věcí. Ale dokázali byste tohle říct Vy?

Neodsuzuj lidi podle toho, jak vypadají!

Rock 'N' Roll Train

26. března 2012 v 8:00 | Angelika <333 |  Já a můj život

NAZDAR, (měla bych si vymyslet nějaký originální pozdrav)

Abyste věděli a nebyli pozadu tak Vám řeknu pár šťavnatých intimností v mém životě. Je to skoro měsíc, co se na mě vysral přítel po ročním vztahu kvůli jiné děvce. Do písmene a do tečky - je to děvka. Nejen že nabaluje zadaného kluka, tak pak ze sebe dělá chudinku a tvrdí, že jí je to líto. Ta holka NEMÁ NIC z toho, co mám já. V ničem není lepší jako já. Tohle mi řekl ON sám po našem rozchodu. Já se teď jen jemu směji, že je s takovou ošklivou Betty.

Takže co se týče tohoto - jsem schopná zabíjet na místě kohokoliv a kdykoliv. Moje nálada je pod hranicí nuly. Je to typický chlap, takže se kvůli němu nebudu ale vůbec vzrušovat a seru na něj. A teď se dostáváme k tomu lepšímu.

Díky jeho novému vztahu mám více času na sebe. A podle jeho výrazů ho to začíná asi srát, když se na mě vysral. Po našem rozchodu jsem se celá změnila. Nechala jsem si udělat gelové nehty, mám nový piercing v nosu a v pondělí jsem byla na mém prvním tetování. A včera jsem byla zapařit moji svobodu s kamarády.

Díky Bohu se už navrací ta svině, která ve mně žila před tím vztahem. Nenávist a bolest jsou mými tahouny.

Za 130. bleskovku

24. března 2012 v 15:42 | Angelika <333 |  Ceny