LANGUAGES

MENU
Nábor Aff's → Hledám oblíbené blogy
Dotazy pro adminku

Leden 2013

5. Film, který mě donutil zamyslet se

28. ledna 2013 v 12:00 | Angelika <333 |  Projekt 10 týdnů

Zamyslet se asi těžko, nic takového ve mně žádný film nevyvolal. Ale nad čím jsem mohla žasnout a divit se kráse filmu je Královna prokletých. Na DVD mám film jen s českými titulky, takže si můžu vychutnat originální zvuk herců. Protože dabing je na nic a na hovno. Prostě krása a zvučná melodie. Film je naprosto úchvatný, to bez komentáře. A ten hlas Stuarta je velmi agresivní na city. Mě to rozhodně nenechá sedět jen tak na zadku. Myslím, že tento film si zaslouží více pozornosti než třeba Interview s upírem. To jako každopádně. Určitě se na něj podívejte, pokud máte rádi hudbu, upíry a "staré časy".

4. Píseň, která ovlivnila můj život

21. ledna 2013 v 12:00 | Angelika <333 |  Projekt 10 týdnů

Německá skupina Tokio Hotel a jejich píseň Durch den Monsun. Už je to více jak 7 let a pořád si pamatuji slova, melodii, videoklip. I to jak jsem byla vždycky dojatá. Ano byla jsem v pubertě, ale bylo to prostě můj životní sen. Bylo to, jako kdybych našla konečně cestu, po které jsem mohla kráčet a žít můj pubertální život. Díky Tokio Hotel jsem měla hvězdy, milovala jsem je dnem i nocí. Záviděla jsem německým fanynkám, i těm všem ostatním, kteří mohli jezdit na jejich koncerty. Já jsem se mohla dívat jen na televizi. Byla jsem z toho akorát zklamaná, že nemůžu. Byla jsem mladá, to ano, ale sakra! Vždyť to je TOKIO HOTEL! V dnešní době nejsem takový blázen, ale na tohle se nezapomíná. Prostě oni jsou v mé krvi a zůstane to tak. Pořád mám ráda tuto skupinu. Pořád si pamatuji dobu, kdy jsem se o nich dozvěděla. Dala bych cokoliv, abych se mohla vrátit zpět do té doby a prožít to znovu.

3. Osudové okamžiky

14. ledna 2013 v 12:00 | Angelika <333 |  Projekt 10 týdnů

Rozvedení rodiče. To byl první osudový krok. Byla jsem ještě malá, takže jsem z toho neměla rozum. Ale určitě to ovlivnil zbytek mého života. Nechci hájit ani jednoho z rodičů. Měli k tomu důvodu a teď, když jsem starší, tak to chápu. Ale pak jsem se neměla o moc líp. Nesnášela jsem svůj nudný život. Každý mi záviděl, že jsem jedináček a mám všechno, ale to vůbec nebyla pravda. Teď když se ohlížím zpět, tak si chci splnit to, co jsem nemohla, když jsem byla ještě v pubertě. Například piercing, tetování, nový mobil atd. Větší osudový okamžik v mém životě nebyl, ale myslím si, že zbytek už není mou chybou a jsem ráda, že se o sebe mohu postarat sama. Téměř se postarat sama.

2. Můj vzor (myšleno - osoba, kterou obdivuješ)

7. ledna 2013 v 12:00 | Angelika <333 |  Projekt 10 týdnů

Já neobdivuji nikoho. Ale vůbec mi to nevadí, protože si chci žít vlastní život, dělat své vlastní chyby a dělat své vlastní činy a vymýšlet své nápady. Proč bych se měla po někom opičit? Líbí se mi mnoho věcí, co lidé udělají nebo jak se chovají, ale proč je mít za vzor..? Abych dělala všechno to co oni?

3 věci, co mě musí držet nad vodou

3. ledna 2013 v 16:11 | Angelika <333 |  Já a můj život

Tetování a piercing - Nechci, aby to vyznělo, že jsem sobec, ale to je snad můj životní sen a styl. Tohle jsem já, kdybych si za tím nešla do konce mé smrti, tak ztratím moji duši.

Cítit se tak, jak si myslím, že vypadám. Proč? Protože já si pořád myslím, že jsem úžasná, skvělá a vypadám dobře. Nemyslete si nic špatného, ale taková jsem. Prostě se mám ráda, ale jenom v dobrém.

Hudba. Nechci ji vytvářet, tvořit ani nic takového. Chci, aby mě stále naplňovala.

1. Věci, které bych na sobě změnila

1. ledna 2013 v 12:00 | Angelika <333 |  Projekt 10 týdnů

Prvně jsem si říkala, že nic nemusím na mě měnit. Jsem spokojená s tím, co mám a hotovo. Ale pak jsem si uvědomila, že to akorát ukazuje na moji namyšlenost a sobectví. Namyšlená někdy jsem dost, i když sobecká až tak moc ne. A k tomu ve vínku mi plave urážlivost a tvrdohlavost. Hodně silnými stránkami mé osoby. Tyto vlastnosti bych na sobě změnila asi velmi ráda. Protože s nimi mám často i problémy. Je tomu tak a ani se tomu nedivím. Ale už jsem se s tím naučila žít a dokážu už ovládat mé emoce.

Projekt 10 týdnů

1. ledna 2013 v 8:00 | Angelika <333 |  Projekt 10 týdnů

Projekt 10 týdnů?

Navedli mě na to dva blogy, které jsem navštívila úplně náhodou. Co jsem si přečetla, tak poslední dobou je to velmi populární. Chtěla by jsem to taky zkusit a uvidím a i Vy uvidíte, jak na tom jsem. Stejně vím, že časový harmonogram nestihnu, ale mě to vůbec nevadí. Pod perexem najdete seznam témat.