LANGUAGES

MENU
Nábor Aff's → Hledám oblíbené blogy
Dotazy pro adminku

Únor 2013

World's Best Strippers Exhibition 2013

28. února 2013 v 23:49 | Angelika <333 |  Fotografie
Takže - je to dlouho, ale byla jsem opět na pánským striptýzu v Brně a bylo to něco úžasného. Fotky jsou pod perexem. A jsou to slušné fotky. Ty sprosté jsem si nechala v počítači. To nikomu ukazovat nebudu. Takže máte smůlu, nahaté chlapy neuvidíte. :-) Jsou tady přece děti. A omlouvám se za hroznou kvalitu fotek.


9. Můj žebříček hodnot

25. února 2013 v 12:00 | Angelika <333 |  Projekt 10 týdnů

Můj žebříček hodnot se celkem za pár let změnil a přesměroval se na důležité věci. Teď je mi jedno když nepůjdu se opít, nevadí mi, že se nebudu bavit. Proč? Pro mě jsou důležitější věci než nový mobil nebo tablet. Jsem ráda, že se můžu o sebe postarat a zaplatit si důležitější věci než je kredit za víc než tisíce korun. Ale to je každého věc. Mám seznam věcí, co potřebuji zaplatit, koupit a potřebuji to více než drahé restaurace, obchody, kafíčka a zbytečné utrácení… pro mě je totiž důležité, abych měla peníze i před další výplatou.

8. Hádka, která mě mrzela

18. února 2013 v 12:00 | Angelika <333 |  Projekt 10 týdnů

Abych popravdě řekla, tak mě mrzí všechny hádky s mojí milovanou mamkou. Bohužel obě dvě jsme tvrdohlavé, takže těm hádkám se nevyhneme. Ale kdyby moje milá máma nebyla taková protivná a dokázala se postarat o to co má, tak by to bylo super. Vždycky mi to je líto, když se pohádáme, protože si myslím, že to je moje chyba a uvědomím si, že se o mě máma starala a vychovávala. Takže je mi to pak líto. Proto se poslední dobou radši ani nevidíme, protože bych asi zase ztratila nervy nad mojí mámou. Bohužel už se nedá vrátit čas a změnit spoustu věcí, které by mohla změnit nejen moje máma, ale i já. Ale bohužel. Obě za to budeme platit. Nejen ona.

7. Den, kdy se mi zhroutil svět

11. února 2013 v 12:00 | Angelika <333 |  Projekt 10 týdnů

26. února 2012 - ten den si budu pamatovat snad do konce života. Bohužel? ANO! Kdybych Vám řekla proč, tak se mi akorát vysmějete. Ale ne, nikdo mi neumřel, nestala se žádná světová pohroma. Jen mi puklo celé srdce a začalo plakat...

6. Okamžik, který bych chtěla prožít znovu

4. února 2013 v 12:00 | Angelika <333 |  Projekt 10 týdnů

Okamžik, který chci prožít znovu? Okamžik žít svobodným životem. Žít okamžikem, protože už nikdy neprožiji to stejné. Okamžik, který se nebude opakovat. Nedá se určit, který bych chtěla prožít znova. Protože každý okamžik je nezapomenutelný. Je mnoho věcí, které bych chtěla prožít znova, ale nejde. Prostě nejde, ale já už jsem v životě dál. Tak jenom vzpomínám, co bylo.