LANGUAGES

MENU
Nábor Aff's → Hledám oblíbené blogy
Dotazy pro adminku

Červen 2013

Životní styl

9. června 2013 v 20:27 | Angelika <333 |  Téma týdne

Narodila jsem se 29. září 1992 ve Valticích. A to úplnou náhodou, protože v Brně a ani nejbližším okolí byly plné nemocnice. Takže Valtice jsem navštívila poprvé a naposled, když jsem se narodila. Nepamatuji si to, ale řekla bych, že do mých 2 let jsme byly normální rodinka. Já s mamkou jsme se pak přestěhovali do Brna za otčímem a rodiče se rozvedli. To mi bylo už skoro 6 let. Byla jsem malá, ale jedno jsem věděla.

Otčíma nesnáším. Byla jsem frustrovaná, že jsem v cizím prostředí a v neúplné rodině. A v pubertě jsem to dávala dosti najevo i přes to, že jsem byla držena zkrátka. Měla jsem průbojnou hlavu a svobodnou mysl. Samostatná a neudržitelná. Časem si mamina musela zvyknout, že mě uvidí, jen když spím. Chtěla jsem zkoušet všechna zakázaná ovoce. Cítila se asi sama, neměla si s kým povídat, stěžovat si na práci, drbat a řešit problémy ostatních z rodiny. Přestávala jsem mívat čas na rodinu. Jako malá jsem každé prázdniny trávila u babičky a s brekem odjížděla na konci prázdnin domů. Přes školní rok jsem každý druhý víkend trávila taky tam. Pak jsem ale začala si užívat mladého života a prožívat to, co bych měla. A to už na rodinu moc času nezbývalo.

Škola, brigáda, kluci a kamarádky. My lifestyle! Takto se to se mnou táhnu už 5 let. 5 dlouhých let nestíhám rodinu, protože toho mám opravdu mnoho. Nechci se vymlouvat. Práce, přítel, kamarádi, a když už mám volno, tak odpočívám a relaxuji. Nežiji si špatně, vydělávám, mám mnoho přátel, úžasného přítele a rodinu, která mě miluje - i přes to, že na ně nemám tolik času. A jaké ponaučení z toho plyne? Každý den žijte svůj život, jako kdyby byl poslední. Nikdy totiž nevíte, kdy poslední bude. A tohle je můj život, jen doufám, že promarněný nebude.

Bleskovka 138 KONEC

2. června 2013 v 11:47 | Angelika <333 |  Bleskovka

Vyber:
Řecko / Španělsko
Žlutá / Modrá
Bílá / Černá
Déšť / Sníh
Prázdniny / Víkend
Věříš na posmrtný život?
Jaké jsi znamení?
Věříš na mimozemšťany?
Věříš na Pátek 13?
Jaké zvíře máš nejradši?
Bojíš se pavouků?