LANGUAGES

MENU
Nábor Aff's → Hledám oblíbené blogy
Dotazy pro adminku

... tak se škrábu v rozkroku

25. května 2017 v 0:46 | Angelika <333 |  Téma týdne

Co na to říct? Každý z nás je jen člověk, který má své potřeby. Kdo z nás nedělá ty nechutnosti, které se na veřejnosti nedělají? Škrábání v rozkroku, vybírání nosních hlenů, prdění a čůrání do vany?

Už přeháním, tohle sem nepatří a určitě tohle číst nechcete. Každopádně je to přirozené, stejně tak jako naše pocity a vlastnosti. Smích, pláč, radost i smutek. Kdo z nás nezalezl do kouta a nebrečel, kdo z nás se tajně nesmál ostatnim? Koho jsme pomlouvali a na koho tajně žárlili?

Jaká byla vaše první tajná láska? Ať už že školky, školy..? Pamatuji si to jako kdyby to bylo včera. Moje první láska ze školy. Jmenoval se Honza. Byl tak sladký. A já naivní. Byl o rok starší, nemohla jsem mu odolat.

Začala jsem být chvilkami i paranoidní. Snila jsem o něm, představovala jsem si jaké to s ním​ bude, když spolu budeme chodit. Naše první rande, pusa atd. Samozřejmě on mě nechtěl, takže jsem si dělala plané naděje. Samozřejmě jsme spolu ani nic neměli. Ale prostě to byla moje tajná láska (samozřejmě o tom věděla celá škola) a nehodlala jsem se ho vzdát.

Celé tři roky jsem na něm oči mohla nechat, nebojte - ani jednou jsem kvůli němu nebrečela. Až po tak dlouhé době jsem si uvědomila, že to opravdu nemá cenu. V té době jsme se dokonce už i bavili mezi s sebou. Až tehdy začal projevovat zájem. A to už jsem ho měla těžce na háku.

Takže v dnešní době, co ostatní nevidí, je vlastně normální úplně vše. Když se nestydíte před sebou, tak proč před ostatními..?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jeden párek v rohlíku s ...

... kečupem
... hořčicí

Komentáře

1 pihovatá vopice pihovatá vopice | Web | 25. května 2017 v 8:20 | Reagovat

To mě dostalo - Když se nestydíte před sebou, tak proč před ostatními..?

2 Eliss Eliss | Web | 25. května 2017 v 15:01 | Reagovat

Jsem toho názoru, že některé věci patří pouze do soukromí :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama