LANGUAGES

MENU
Nábor Aff's → Hledám oblíbené blogy
Dotazy pro adminku

V moderním světě?

13. června 2017 v 15:57 | Angelika <333 |  Téma týdne

Shon, stres, práce… Nestíhám! Mám plno aktivit, chodím do práce, na nic mi nezbývá čas. Ach jo, potřebuju dovolenou a ta je daleko. V práci mě kamarádka pořád přesvědčuje k tomu, abychom jsme si udělali dámskou jízdu. Ve třech. Já, Petra a Sylva. Chce jet v pátek mimo Brno na diskotéku a přesvědčuje mě i Sylvu. Nakonec se nechám přesvědčit. Moc se mi nechce, protože konečně jsem si chtěla udělat volno sama pro sebe. Vyspat se, dát se dohromady, jak se říká udělat si ženský den.

To znamená, že budeme muset jít na nákupy pro nové oblečení. Už se netěším teď. Pátek se blíží a já začínám být nepříjemnější. Co mám dělat? Už aby to bylo za mnou. V pátek valím z práce domů, nachystám si věci a jedu za Petrou. Budeme u ní spát přes víkend. Začínám být nervózní a necítím se ve své kůži. Na takové dámské povídání a dámský den ve třech nemám moc nervy. Koupel, chystání, fénování vlasů, malování, oblékání, zhodnocení kamarádek, zkontrolování se v zrcadle a ujištění, že kamarádky nelhaly. Začínám být nervóznější. Dáváme si ještě víno a cigaretku na rozjezd, sedíme na balkóně a básníme o tom, že konečně ulovíme fajn chlapa. Nakonec voláme taxikáře, aby nás odvezl.

Dojeli jsme na místo a musím říct, že jsem ráda, že nás Petra přemluvila. Vypadá to tady fakt suprově! Diskotéka, vedle je restaurace a vinárna. Pěkné místo, hezky osvětlené, na kopečku a kolem dokola roste vinná réva. Sedáme do restaurace, dáváme si něco malého na zub a samozřejmě víno. Celkem se dobře bavíme, ale vidím, že i mé dvě kamarádky jsou nervózní a rozrušeně se dívají kolem sebe. Zhodnocují okolí, koho si mají vybrat, kdo za to stojí a nestojí, bude to ten pravý? Lov za muži začíná…

Začínám se celkem nudit, to ženské "tlachání" mě už přestává bavit. Všechny víme, proč tu jsme, abychom si užili večer a našli pořádný chlapy (já teda žádny ještě neviděla!). Nakonec (už!) platíme a odebíráme se na diskotéku. Wau! Opravdu mě to překvapilo, tady to žije, hodně lidí, správná hudba a velké prostory a tmavé kouty, tady se mi líbit bude. Jdeme si pro drink a sedáme si ke stolu vedle cca šesti kluků. Samozřejmě jsme je sjeli pohledem všechny. Každá by si vybrala, já asi jen z nutnosti. Mám jen neblahý pocit, že to dopadne s nimi špatně. A měla jsem pravdu, netrvalo to dlouho a už začalo jiskřit. Drinky, povídání a tancování.

Jmenuje se Jaroslav, sice z nich není nejhezčí, ale nevypadá na tupého debila, který chce všechno, co mu dá. Ti největší blbci si vybrali moje dvě kamarádky a ty se chytli jako dvě slepice na zrní. Vrána k vráně sedá. Já jsem si užívala noc podle svého. Konečně jsem našla člověka stejně bláznivého jako já, stejně zblázněného do hudby, tance a temných koutů… vyrušení proběhlo mými dvěma kamarádky a těmi ubožáky. Oba odtrhnuti od sebe svým kamarády. Ti nasraní a moje kamarádky měli oči pro pláč. Já jen utěšovala. A sama sobě jsem si nadávala. Proč já? My u jednoho baru a opačné pohlaví u protějšího baru. Já a on jen mlčky po sobě pokukovali.

Ale evidentně, když neměli nic s mými kamarádkami, tak se mnou asi pak chtěli. Po incidentu s "vinnou révou" jsem se naštvala taky. Poslala jsem ho do určitých mezí. Vrátila jsem se zpátky, kamarádky byly už v pohodě a já jsem mohla pokračovat se svým tajemným. Navázali jsme tam, kde jsme skončili. Úžasně protančená noc. Kamarádky měli ovšem už asi dost. Jedeme domů, co se dá dělat. Musela jsem se podřídit. Rychle jsme si vyměnili telefonní čísla a naskočili do přijíždějícího taxíku. S blaženým úsměvem jsem si opakovala v hlavě celou protančenou noc. A radostí jsem skákala, když mě ráno přivítala SMS od mého tanečního partnera.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 13. června 2017 v 16:23 | Reagovat

Je fajn najít kluka se kterým se skvěle povídá :-)

2 padesatka padesatka | E-mail | Web | 14. června 2017 v 9:33 | Reagovat

Tak hodně štěstí... :-)

3 Barbora Barbora | Web | 16. června 2017 v 9:09 | Reagovat

Já na tyhle diskotékové známosti moc nevěřím, ale třeba jsem jen příliš skeptická :) Nicméně ti přeji hodně štěstí, snad to vyjde! ;-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama