Diář

Zase zpět?

22. června 2016 v 17:17 | Angelika <333

Naprosto nepopsatelně naivní… ano jsem, protože přidáváním článků o tom jaká byla statistika sem asi nikdo chodit nebude, že? Není čas. Na nic. Nemám skoro čas ani na to, abych doma uklidila. A jak si mám najít čas na to, abych znovu oživila tento blog? Místo toho, abych snědla pozdní oběd, který leží přede mnou, tak sesmolím tento článek. Mimochodem mám kuře s rýží. A na večeři jsem si namyslela tortillu. Mňamka…K tomu dneska ještě jdu do práce. No nic, dneska budu asi celou noc přemýšlet nad záchranou tohoto blogu. Snad na něco přijdu. Takové vedro a já v práci? Našla bych si lepší práci. Každopádně jsem dneska byla na poště. Došel mi balík - objednala jsem si hubnoucí legíny Hot Shapers. Všichni mi říkali, že už nemám co hubnout, ale znáte to. Ty povislá tučná místa. Nechci hubnout. Jen chci, aby mi zmizela velká řiť.

No nic, jdu jíst pozdní oběd. Čus bus. Třeba příště..

Vaše Angelika <333

Nemoc..?

6. srpna 2015 v 14:35 | Angelika <333

Jedna dvě, Honza jde… Ne, jsem v pořádku. Věřte mi. Od pondělí jsem na neschopence. Začali mě bolet i záda, takže mám předepsané rehabilitace. A jsem s tím doma. Dnes jsem byla u doktorky. Opíchala mi záda, předepsala něco proti bolesti. Začínám se celkem nudit, protože nevím, co mám doma dělat. Uklízet se mi nechce. Nemám co prát, venku je krásně a já jsem doma. Ale aspoň si odpočinu.

Pos*aný víkend...

2. srpna 2015 v 23:51 | Angelika <333
Takže,

po dlouhé době píšu nějaký smysluplný článek. Nějaké novinky? Jak se to vezme. Zítra mám volno, ale musím brzo vstávat. Jedu k doktorovi. Nejspíš mám něco s rukou, naražené zápěstí nebo tak. Každopádně by mi vůbec nevadilo, kdybych měla být doma. Ale ta ruka opravdu bolí! Sakra!

Nalij mi panáka. Na dobrou noc?

24. ledna 2014 v 19:26 | Angelika <333

Narvaná sluchátka v uších sedící u stalo s počítačem. Takto si snad můžu v momentální chvíli užít chvíli klidu, pohody a soukromý aniž by mi někdo lezl do mé reality v hlavě. Jenom nechávám proudit mé myšlenky v těchto řádkách. Snad nejhorší, co může nastat je to, že mi někdo vleze do pokoje a sedne si vedle mě a dělá jako kdyby nebyl. Nenávidím.. stačí mi pět minut na napsání tohoto článku, ale ani na to nemám chvíli samoty a času. Jak je to smutné.

Leoši, Leoši...

21. ledna 2014 v 21:02 | Angelika <333

V podvečer s Leošem. Příjemná zábava. Ne, nemyslete si nic špatného. Jen sedím u počítače a menším chmurnou náladu a poslouchám našeho známého Leoše Mareše.
Popíjím si vodu s citrónem, mám před sebou koupel a zalehnutí do pelechu. Protože zítra jdu do práce a vůbec se mi nechce. Takže Vám přeji příjemný večer. A jdu za Leošem, ať nežárlí!

Bude se plesovat a schopovat..

12. ledna 2014 v 18:17 | Angelika <333

Bude se plesávat, tancovat a radovat. Konečně opět vytáhnu paty z domova a užiji si trochu zábavy. Strašně dlouho se už na to těším, protože začíná pro mě plesová sezóna. Akorát mám menší úchylku. Na každém plese musím mít jiné šaty. Samozřejmě jich mám v šatníku už nespočet, ale to bych nebyla prostě já, abych si nekoupila nové. Ty samozřejmě vytáhnu jenom na ples… už aby to bylo za mnou. Držte mi palce nad výběrem šatů.

Stala se ze mě alkoholička?

14. listopadu 2012 v 21:27 | Angelika <333

Ne, nejsem alkoholička v pravém smyslu slova, ale je tu velké ALE. Proč piji červené víno, když mi to nechutná? Proč piji zelenou, když jsem se před dvěma roky z ní poblinkala? Proč piji whisky, když tak tvrdý alkohol nepiji? A PROČ už dlouho nepiji bouchanou TEGUILU, kterou miluji?

Dám si 3 panáky, pánové na stůl!

10. listopadu 2012 v 21:38 | Angelika <333

Titulek rozhodně není oprávněně vymyšlený. Bohužel podobné typy vět říkám častěji než je obvyklé a celkem mě to zaráží, protože nic jiného zařídit asi ani neumím. Tím pádem je jasné, že můj život se točí asi kolem všeho, ale ne kolem důležitých věcí. Jako je například JÍT SI PRO NOVOU OBČANKU!

Aspoň dva týdny se mi tam na úřadě válí a já tam prostě nejdu.

Dušičky - památka všech zesnulých

2. listopadu 2012 v 15:14 | Angelika <333

Dnes je den, kdy bychom měli uctít památku zesnulých kamarádů, kamarádek, přítelkyň, přítelků a hlavně naší rodiny. Každý má někoho, kdo mu odešel, s kým se třeba ani nerozloučil a lituje toho. A určitě každý má svůj příběh. Už jen proto, by se dnes měli jít na hřbitov a zapálit svíčku jako svoji vzpomínku, že na něj/ ni stále vzpomínáte…
Přeji Vám hodně zdaru a štěstí…

Nerada se stresuji!

19. října 2012 v 10:44 | Angelika <333

Zrovna, když jsem dělala něco důležitého na blogu, tak se mi blog sekl. Nemohla jsem načíst stránku svého blogu ani stránku blog.cz. Chytala jsem celkem trochu nervy, protože jdu za chvíli do práce a pak bych to nestihla udělat. Naštěstí se mi už rozběhl… díky bohu.

Nejsem mrtvá...

25. září 2012 v 11:31 | Angelika <333

Ahojte,

vím, že si to stejně nikdo nepřečte, protože jsem zanevřela na svůj blog. Jen jsem se chtěla ohlásit, že stále žiji a nic mi není. V neděli jsem přijela z dovolené s přítelem. Byly jsme v Chorvatsku a bylo to parádní. Jenom škoda, že jsem tam nemohla zůstat.

V poslední době se u mě nic až tak závažného nestalo... Jenom jsem začala pracovat na HPP. Takže až budete v Brně, tak se na mě přijďte podívat do Vaňkovky.

Můj přítel Monk...

17. srpna 2012 v 13:04 | Angelika <333

Můj nový přítel se nejmenuje Monk, ale Lukáš. Asi mne teď nechápete, ale vysvětlím. Protože jsem měla málo času chodit na blog, tak jsem vám zapomněla sdělit jednu nepodstatnou věc.

Jsem zadaná, mám nového přítele. Jsme teď spolu skoro půl roku a zatím se cítím fajn. Doufám, že nám to dlouho vydrží.

Zatím s pozdravem
Vaše Angelika <333

Smyslplný článek

17. srpna 2012 v 12:56 | Angelika <333
Opravdu se omlouvám, že poslední měsíce a týdny na to celkem kašli. Vím, že by jsem sem měla chodit, ale bohužel nemám čas. Ale nebojte, blog nezruším. Jenom asi poslední 2 roky mám vždy období kdy na to kašlu a jindy se můžu zbláznit, aby jsem tady mohla být.


Teď o prázdninách chodím pořád do práce, jsem jinak pryč z domu a jsem ráda, když se vyspím. Toto je jediný důvod proč tady nejsem. Snad ve mě neztratíte víru.

Angelika <333

Rock 'N' Roll Train

26. března 2012 v 8:00 | Angelika <333

NAZDAR, (měla bych si vymyslet nějaký originální pozdrav)

Abyste věděli a nebyli pozadu tak Vám řeknu pár šťavnatých intimností v mém životě. Je to skoro měsíc, co se na mě vysral přítel po ročním vztahu kvůli jiné děvce. Do písmene a do tečky - je to děvka. Nejen že nabaluje zadaného kluka, tak pak ze sebe dělá chudinku a tvrdí, že jí je to líto. Ta holka NEMÁ NIC z toho, co mám já. V ničem není lepší jako já. Tohle mi řekl ON sám po našem rozchodu. Já se teď jen jemu směji, že je s takovou ošklivou Betty.

Takže co se týče tohoto - jsem schopná zabíjet na místě kohokoliv a kdykoliv. Moje nálada je pod hranicí nuly. Je to typický chlap, takže se kvůli němu nebudu ale vůbec vzrušovat a seru na něj. A teď se dostáváme k tomu lepšímu.

Díky jeho novému vztahu mám více času na sebe. A podle jeho výrazů ho to začíná asi srát, když se na mě vysral. Po našem rozchodu jsem se celá změnila. Nechala jsem si udělat gelové nehty, mám nový piercing v nosu a v pondělí jsem byla na mém prvním tetování. A včera jsem byla zapařit moji svobodu s kamarády.

Díky Bohu se už navrací ta svině, která ve mně žila před tím vztahem. Nenávist a bolest jsou mými tahouny.

Ztrácím se ve vlastných myšlenkách

22. února 2012 v 12:52 | Angelika <333

Zpřetrhala jsem tu linii, cestu, po které jsem šla a držela jsem si jí. Bavil mě blog, naprosto jsem byla uchvácena články a psaním komentářů. Myslela jsem si, že je to moje realita, ale pak jsem se na blog vykašlala. Nevím, čím to bylo, ale nějak jsem nepotřebovala tuto moji bývalou realitu. Žila jsem vlastní. Vlastní život a vlastní zážitky, o kterých jsem nemusela psát a vymýšlet si. Proto jsem neměla čas na blog. Proto mě už možná nebaví… ale jedno vím určitě. Já blog.cz nikdy neopustím.

Proč? Vložila jsem do těchto stránek 6 let mého života. Na těchto stránkách, na mém blogu je linie po sobě jdoucích 6 let. Je to fantastické…

Ale teď už k práci. Vrátila jsem se k blogu a hodlám zase opět fungovat. I když nevím zda vždy na 100%.
 
 

Reklama