LANGUAGES

MENU
Nábor Aff's → Hledám oblíbené blogy
Dotazy pro adminku

Já a můj život

Protikuřácký zákon z pohledu obsluhy...

10. června 2017 v 5:23 | Angelika <333

Jak funguje protikuřácký zákon v realitě? Kdybych to měla komentovat, tak určitě nebudu slušná. Pracuji jako servírka v jednom nejmenovaném podniku v Brně. Z pohledu nás všech, kteří pracují v barech a hospodách, to stojí od zavedení tohoto zákona za dvě věci - na hovno a na nic.

Ano, jsem kuřák. O to sice nejde, ale řekněte mi, kde jste Vy nekuřáci? Hospody, bary, kavárny a podobné podniky, které nemají v momentální chvíli zahrádku, tak jsou prázdné. Žádní zákazníci, nulové tržby, žádný odvod přes EET kasy. Proč má jít kuřák do nekuřácké hospody? To si radši koupí pivo, chlast nebo kafe v obchodě a bude sedět doma. Upřímně, každý zákazník kuřák na tento zákon jenom nadává. Je sice hezké, že nekuřák přijde do podniku a vychvaluje si čistý vzduch atd., ale za jakou cenu? To jeho jedno kafe nám nepokryje minimálně 50% ztrátové tržby, kterou teď máme díky tomuto zákonu.

Zavřou se podniky, navýší se nezaměstnanost, bude větší nabídka prostor k pronájmu... Takhle to má dopadnout?

Proto se ptám, kde jste VY nekuřáci? Jste rádi, že jste kuřáky vyhnali na ulici? Máte radost z toho, že je na ulicích větší bordel? A proč se divíte, že je rušení nočního klidu?

Potřebuju drogu, kterou nemůžu dostat

30. května 2017 v 0:43 | Angelika <333

Ach, co na to říct? Nejspíš stárnu nebo moje pubertální hormony vypukly teprve teď. Kafíčko a cigaretka na nervy nezaženou myšlenky ani pocity. Chraň tě pánbůh, aby se můj uzlíček nervů zhroutil a já tak propadla ďáblu.

Co to zas melu? Jednoduše řečeno - nevím, co mám dělat. Přála bych si být Homer Simpson. Až teda na ty paradoxní úrazy. Miluje svoji Marge nadevše, své děti viní za všechno špatné, co se mu stalo. Ale přes to je všechny miluje a je šťastný.

Zas a opět vymýšlím h*vna. Kdo, sakra, vymyslel touhu a chtíč? Nebo ať se přizná ten, kdo objevil výčitky, nejistotu a strach? Protože mu dám přes hubu.

Potřebuju svoji drogu, a tou drogou je ON s hnědými oči. S čokoládově nádhernými kukadli. Ne. Nemůžu. Musím zapomenout.


Vítr v podzemí

25. května 2017 v 4:39 | Angelika <333

Čas letí a to neúprosně. Ať se modlím nebo popíjím po barech, tak ho nezastavím. Mládí a nejlepší roky mi probíhají kolem mě jako cupot neslyšících kroků dítěte. Co mám dělat? Ztrácím moji pevnou víru a přesvědčení o mém životě. Nedokážu to zastavit. Kde jsou ty časy?

Ztrácím se před sebou. Mám mít vše i nic nebo stát na pevných nohou? Nechci dospět, musím být tvrdá sama na sebe. Jinak to nejde. Když vše přemítám zpětně, tak si uvědomuji, že jsem byla hodná a naivní nanynka, která si užívala života na plný koule. Ale teď přišel čas odplaty.

Nehodlám prohrát boj se životem a rozhodně všemu nakopu prdel, aby svět věděl, co jsem. Silná a průbojná, vyrovnaná a nekompromisní. Jdem bojovat za život.

Zase zpět?

22. června 2016 v 17:17 | Angelika <333

Naprosto nepopsatelně naivní… ano jsem, protože přidáváním článků o tom jaká byla statistika sem asi nikdo chodit nebude, že? Není čas. Na nic. Nemám skoro čas ani na to, abych doma uklidila. A jak si mám najít čas na to, abych znovu oživila tento blog? Místo toho, abych snědla pozdní oběd, který leží přede mnou, tak sesmolím tento článek. Mimochodem mám kuře s rýží. A na večeři jsem si namyslela tortillu. Mňamka…K tomu dneska ještě jdu do práce. No nic, dneska budu asi celou noc přemýšlet nad záchranou tohoto blogu. Snad na něco přijdu. Takové vedro a já v práci? Našla bych si lepší práci. Každopádně jsem dneska byla na poště. Došel mi balík - objednala jsem si hubnoucí legíny Hot Shapers. Všichni mi říkali, že už nemám co hubnout, ale znáte to. Ty povislá tučná místa. Nechci hubnout. Jen chci, aby mi zmizela velká řiť.

No nic, jdu jíst pozdní oběd. Čus bus. Třeba příště..

Vaše Angelika <333

Nemoc..?

6. srpna 2015 v 14:35 | Angelika <333

Jedna dvě, Honza jde… Ne, jsem v pořádku. Věřte mi. Od pondělí jsem na neschopence. Začali mě bolet i záda, takže mám předepsané rehabilitace. A jsem s tím doma. Dnes jsem byla u doktorky. Opíchala mi záda, předepsala něco proti bolesti. Začínám se celkem nudit, protože nevím, co mám doma dělat. Uklízet se mi nechce. Nemám co prát, venku je krásně a já jsem doma. Ale aspoň si odpočinu.

Pos*aný víkend...

2. srpna 2015 v 23:51 | Angelika <333
Takže,

po dlouhé době píšu nějaký smysluplný článek. Nějaké novinky? Jak se to vezme. Zítra mám volno, ale musím brzo vstávat. Jedu k doktorovi. Nejspíš mám něco s rukou, naražené zápěstí nebo tak. Každopádně by mi vůbec nevadilo, kdybych měla být doma. Ale ta ruka opravdu bolí! Sakra!

Život

30. června 2014 v 21:46 | Angelika <333

Nalij mi panáka. Na dobrou noc?

24. ledna 2014 v 19:26 | Angelika <333

Narvaná sluchátka v uších sedící u stalo s počítačem. Takto si snad můžu v momentální chvíli užít chvíli klidu, pohody a soukromý aniž by mi někdo lezl do mé reality v hlavě. Jenom nechávám proudit mé myšlenky v těchto řádkách. Snad nejhorší, co může nastat je to, že mi někdo vleze do pokoje a sedne si vedle mě a dělá jako kdyby nebyl. Nenávidím.. stačí mi pět minut na napsání tohoto článku, ale ani na to nemám chvíli samoty a času. Jak je to smutné.

Leoši, Leoši...

21. ledna 2014 v 21:02 | Angelika <333

V podvečer s Leošem. Příjemná zábava. Ne, nemyslete si nic špatného. Jen sedím u počítače a menším chmurnou náladu a poslouchám našeho známého Leoše Mareše.
Popíjím si vodu s citrónem, mám před sebou koupel a zalehnutí do pelechu. Protože zítra jdu do práce a vůbec se mi nechce. Takže Vám přeji příjemný večer. A jdu za Leošem, ať nežárlí!

Bude se plesovat a schopovat..

12. ledna 2014 v 18:17 | Angelika <333

Bude se plesávat, tancovat a radovat. Konečně opět vytáhnu paty z domova a užiji si trochu zábavy. Strašně dlouho se už na to těším, protože začíná pro mě plesová sezóna. Akorát mám menší úchylku. Na každém plese musím mít jiné šaty. Samozřejmě jich mám v šatníku už nespočet, ale to bych nebyla prostě já, abych si nekoupila nové. Ty samozřejmě vytáhnu jenom na ples… už aby to bylo za mnou. Držte mi palce nad výběrem šatů.

Rok 2013

3. ledna 2014 v 0:32 | Angelika <333

Rok 2013

Za minulý velmi dlouhý a pro mě dobrodružný rok se stalo strašně moc věcí. Nebavím se samozřejmě teď o světovém a českém dění, ale o mém životním dění. Od minulých Vánoc se mi začal měnit život. Krutým a nevyzpytatelným způsobem. A opravdu velmi rychlým a zběsilým tempem se mi obrátil vzhůru nohama. Ale ve finále jsem zjistila, že se změnil k lepšímu a pro mou maličkost o dost. Protože jsem se stala konečně tím, čím jsem chtěla být. Stala jsem se člověkem, o kterém jsem jenom snila a básnila. Chtěla jsem být hubenější, hezčí, vypadat skvěle, dobře se oblékat, mít plný šatník oblečení a bot, dokázat se o sebe postarat a nemít starosti. Prostě dokonalý život… chybí mi jen to bohatství z filmu Deník princezny.

Drogerie na celý rok

1. ledna 2014 v 17:22 | Angelika <333
Samozřejmě Vánoce jsou za námi, ale musím se "pochlubit" vánočními dárky na celý rok. Protože moje celá rodina se vyžívá v tom, že dává každému drogerii (- šampóny, sprchové gely, kondicionéry, různé krémy a letos i parfémy atd.). Ale mě to zase až tak moc nevadí, protože většinou mi to vydrží až do mých narozenin (mám je v září), kdy dostanu další dávku (o něco menší než na Vánoce) a to mi vydrží do Vánoc. A takto to jde dokola, jako koloběh života. Já se teda snažím dávat originální dárky, jako například babičce - vánoční hrníček s mojí fotkou.


Šťastný Nový rok!

1. ledna 2014 v 16:54 | Angelika <333

Šťastné a Veselé Vánoce - opožděné přání

25. prosince 2013 v 18:43 | Angelika <333

3 věci, co mě musí držet nad vodou

3. ledna 2013 v 16:11 | Angelika <333

Tetování a piercing - Nechci, aby to vyznělo, že jsem sobec, ale to je snad můj životní sen a styl. Tohle jsem já, kdybych si za tím nešla do konce mé smrti, tak ztratím moji duši.

Cítit se tak, jak si myslím, že vypadám. Proč? Protože já si pořád myslím, že jsem úžasná, skvělá a vypadám dobře. Nemyslete si nic špatného, ale taková jsem. Prostě se mám ráda, ale jenom v dobrém.

Hudba. Nechci ji vytvářet, tvořit ani nic takového. Chci, aby mě stále naplňovala.
 
 

Reklama