LANGUAGES

MENU
Nábor Aff's → Hledám oblíbené blogy
Dotazy pro adminku

Projekt 10 týdnů

10. Sny, které si chci splnit

4. března 2013 v 12:00 | Angelika <333

Sny, které si chci splnit? To snad ani v dnešní době nejde… Mám mnoho snů, ale jsou to spíš věci, které bych chtěla, ale nemám odvahu to udělat. Proč? Protože mám strach, co tomu řeknou ostatní. Ano, neměla bych být tak tuctová a dívat se na ostatní. Ale ono jde spíš o věci, které bych neměla třeba měnit. Například aby mi to nedělalo problémy v práci a ve společnosti. Ale mám toho mnoho, co bych chtěla dělat.

Ráda bych cestovala - Švédsko, Finsko, Benátky, Ukrajina, Řecko, Francie, Vídeň, Itálie, Španělsko… Chtěla jsem vždy dělat modelku, což se mi asi těžko splní. To je spíš nedosažitelný sen. Nebo třeba zpívat. To bohužel taky nebudu, protože zpívám víc falešně než toaletní voda po dědovi. Ale je škoda, že jsem nešla na uměleckou školu, bavilo mě malovat a kreslit.

Radši už nebudu dál zpovídat moji duši, co bych chtěla a nechtěla. Akorát se dostanu do melancholické nálady.

9. Můj žebříček hodnot

25. února 2013 v 12:00 | Angelika <333

Můj žebříček hodnot se celkem za pár let změnil a přesměroval se na důležité věci. Teď je mi jedno když nepůjdu se opít, nevadí mi, že se nebudu bavit. Proč? Pro mě jsou důležitější věci než nový mobil nebo tablet. Jsem ráda, že se můžu o sebe postarat a zaplatit si důležitější věci než je kredit za víc než tisíce korun. Ale to je každého věc. Mám seznam věcí, co potřebuji zaplatit, koupit a potřebuji to více než drahé restaurace, obchody, kafíčka a zbytečné utrácení… pro mě je totiž důležité, abych měla peníze i před další výplatou.

8. Hádka, která mě mrzela

18. února 2013 v 12:00 | Angelika <333

Abych popravdě řekla, tak mě mrzí všechny hádky s mojí milovanou mamkou. Bohužel obě dvě jsme tvrdohlavé, takže těm hádkám se nevyhneme. Ale kdyby moje milá máma nebyla taková protivná a dokázala se postarat o to co má, tak by to bylo super. Vždycky mi to je líto, když se pohádáme, protože si myslím, že to je moje chyba a uvědomím si, že se o mě máma starala a vychovávala. Takže je mi to pak líto. Proto se poslední dobou radši ani nevidíme, protože bych asi zase ztratila nervy nad mojí mámou. Bohužel už se nedá vrátit čas a změnit spoustu věcí, které by mohla změnit nejen moje máma, ale i já. Ale bohužel. Obě za to budeme platit. Nejen ona.

7. Den, kdy se mi zhroutil svět

11. února 2013 v 12:00 | Angelika <333

26. února 2012 - ten den si budu pamatovat snad do konce života. Bohužel? ANO! Kdybych Vám řekla proč, tak se mi akorát vysmějete. Ale ne, nikdo mi neumřel, nestala se žádná světová pohroma. Jen mi puklo celé srdce a začalo plakat...

6. Okamžik, který bych chtěla prožít znovu

4. února 2013 v 12:00 | Angelika <333

Okamžik, který chci prožít znovu? Okamžik žít svobodným životem. Žít okamžikem, protože už nikdy neprožiji to stejné. Okamžik, který se nebude opakovat. Nedá se určit, který bych chtěla prožít znova. Protože každý okamžik je nezapomenutelný. Je mnoho věcí, které bych chtěla prožít znova, ale nejde. Prostě nejde, ale já už jsem v životě dál. Tak jenom vzpomínám, co bylo.

5. Film, který mě donutil zamyslet se

28. ledna 2013 v 12:00 | Angelika <333

Zamyslet se asi těžko, nic takového ve mně žádný film nevyvolal. Ale nad čím jsem mohla žasnout a divit se kráse filmu je Královna prokletých. Na DVD mám film jen s českými titulky, takže si můžu vychutnat originální zvuk herců. Protože dabing je na nic a na hovno. Prostě krása a zvučná melodie. Film je naprosto úchvatný, to bez komentáře. A ten hlas Stuarta je velmi agresivní na city. Mě to rozhodně nenechá sedět jen tak na zadku. Myslím, že tento film si zaslouží více pozornosti než třeba Interview s upírem. To jako každopádně. Určitě se na něj podívejte, pokud máte rádi hudbu, upíry a "staré časy".

4. Píseň, která ovlivnila můj život

21. ledna 2013 v 12:00 | Angelika <333

Německá skupina Tokio Hotel a jejich píseň Durch den Monsun. Už je to více jak 7 let a pořád si pamatuji slova, melodii, videoklip. I to jak jsem byla vždycky dojatá. Ano byla jsem v pubertě, ale bylo to prostě můj životní sen. Bylo to, jako kdybych našla konečně cestu, po které jsem mohla kráčet a žít můj pubertální život. Díky Tokio Hotel jsem měla hvězdy, milovala jsem je dnem i nocí. Záviděla jsem německým fanynkám, i těm všem ostatním, kteří mohli jezdit na jejich koncerty. Já jsem se mohla dívat jen na televizi. Byla jsem z toho akorát zklamaná, že nemůžu. Byla jsem mladá, to ano, ale sakra! Vždyť to je TOKIO HOTEL! V dnešní době nejsem takový blázen, ale na tohle se nezapomíná. Prostě oni jsou v mé krvi a zůstane to tak. Pořád mám ráda tuto skupinu. Pořád si pamatuji dobu, kdy jsem se o nich dozvěděla. Dala bych cokoliv, abych se mohla vrátit zpět do té doby a prožít to znovu.

3. Osudové okamžiky

14. ledna 2013 v 12:00 | Angelika <333

Rozvedení rodiče. To byl první osudový krok. Byla jsem ještě malá, takže jsem z toho neměla rozum. Ale určitě to ovlivnil zbytek mého života. Nechci hájit ani jednoho z rodičů. Měli k tomu důvodu a teď, když jsem starší, tak to chápu. Ale pak jsem se neměla o moc líp. Nesnášela jsem svůj nudný život. Každý mi záviděl, že jsem jedináček a mám všechno, ale to vůbec nebyla pravda. Teď když se ohlížím zpět, tak si chci splnit to, co jsem nemohla, když jsem byla ještě v pubertě. Například piercing, tetování, nový mobil atd. Větší osudový okamžik v mém životě nebyl, ale myslím si, že zbytek už není mou chybou a jsem ráda, že se o sebe mohu postarat sama. Téměř se postarat sama.

2. Můj vzor (myšleno - osoba, kterou obdivuješ)

7. ledna 2013 v 12:00 | Angelika <333

Já neobdivuji nikoho. Ale vůbec mi to nevadí, protože si chci žít vlastní život, dělat své vlastní chyby a dělat své vlastní činy a vymýšlet své nápady. Proč bych se měla po někom opičit? Líbí se mi mnoho věcí, co lidé udělají nebo jak se chovají, ale proč je mít za vzor..? Abych dělala všechno to co oni?

1. Věci, které bych na sobě změnila

1. ledna 2013 v 12:00 | Angelika <333

Prvně jsem si říkala, že nic nemusím na mě měnit. Jsem spokojená s tím, co mám a hotovo. Ale pak jsem si uvědomila, že to akorát ukazuje na moji namyšlenost a sobectví. Namyšlená někdy jsem dost, i když sobecká až tak moc ne. A k tomu ve vínku mi plave urážlivost a tvrdohlavost. Hodně silnými stránkami mé osoby. Tyto vlastnosti bych na sobě změnila asi velmi ráda. Protože s nimi mám často i problémy. Je tomu tak a ani se tomu nedivím. Ale už jsem se s tím naučila žít a dokážu už ovládat mé emoce.

Projekt 10 týdnů

1. ledna 2013 v 8:00 | Angelika <333

Projekt 10 týdnů?

Navedli mě na to dva blogy, které jsem navštívila úplně náhodou. Co jsem si přečetla, tak poslední dobou je to velmi populární. Chtěla by jsem to taky zkusit a uvidím a i Vy uvidíte, jak na tom jsem. Stejně vím, že časový harmonogram nestihnu, ale mě to vůbec nevadí. Pod perexem najdete seznam témat.
 
 

Reklama